V našom nedávnom článku, ktorý sme venovali iOS 14 beta 3, sa vyskytuje 12 hlavných noviniek, objavených počas prvých hodín. Dnes sa môžete pozrieť na všetko, čo sa tu podarilo nájsť za pár dní, odkedy je aktualizácia dostupná. Poďme na to…

iOS 14 beta 3

Populárny youtuber EverythingApplePro sa rozhodol natočiť video, v ktorom sa podrobne venuje novému operačnému systému. Apple ho aktualizuje raz za dva týždne, pričom sme neustále svedkami drobných zmien a vylepšení.

Aktuálne máme k dispozícii iOS 14 beta 3, ktorá je citeľne stabilnejšia a rýchlejšia ako jej pôvodné verzie. Vývojári zapracovali aj na mnohých drobných chybách, ktoré nás tu trápili.

Noviniek je pochopiteľne viac ako iba 12. Na najnovšom videu ich môžete napočítať cez 70. Pokiaľ si chcete iOS 14 vyskúšať aj vy, samozrejme, že je to možné. Stiahnete ho vďaka tomuto článku, v ktorom sme sa podrobne venovali inštalácii verejnej beta verzie.

- Reklama -

Ešte pred tým, ako sa do toho pustíte vám ale chceme odporučiť, aby ste svoj krok dobre prehodnotili. Beta verzie sa často potýkajú s rôznymi chybami a problémami, ktoré vám budú strpčovať život. Najhoršie to býva na starších zariadeniach. Pokiaľ do toho predsa len pôjdete, ak je to možné, nepoužívajte svoj primárny iPhone. Ako vám zatiaľ funguje iOS 14 beta 3? Napíšte nám do komentára.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here