Pokiaľ ste si aktualizovali váš iPhone, iPad alebo iPod touch na najnovšiu verziu iOS 7.1, tak ste si možno všimli že vám percentá batérie miznú o čosi skôr ako predtým. Pokiaľ vám vaše zariadenie vydrží o nejakých 10minút kratšie ako pri verzií 7.0.6, nemusíte mať z toho strach, je to v poriadku. Pokiaľ si ale všimnete že vám priamo pred očami miznú percentá takmer neustále, tak sú len dve možnosti ako tento problém riešiť.

1) Ukončite všetky aplikácie v Multitasking menu, stlačte naraz Home a Power button a držte približne 10-12 sekúnd, dokým sa zariadenie nereštartuje.

- Reklama -

2) Pokiaľ sa nepodarilo problém vyriešiť týmto spôsobom, skúste napojiť váš iPhone, iPod alebo iPad na iTunes a spravte Restore celého systému (predtým si samozrejme nezabudnite zálohovať vaše zariadenie) IPSW inštalačné súbory si môžete stiahnuť tu.

Predtým ako sa pokúsite spraviť restore vášho zariadeni,a odporúčam zhliadnuť toto video .ako na to. Nejedná sa síce problému s batériou ale postup je rovnaký 🙂

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.