Je to len pár dní, čo sme s „veľkými ováciami“ privítali aktualizáciu iOS 13.4, ktorá mala vyriešiť všetky problémy používateľov. Realita nanešťastie ukazuje, že sa to až tak dobre nepodarilo a firma bude mať čo robiť, aby to napravila. iOS 14 by mal na súčasný „nepodarok s označením 13“ úplne zabudnúť a začať odznova. Kým ale príde, tak prejde ešte veľa času. Apple už dnes chystá iOS 13.4.1.

Apple už pracuje na iOS 13.4.1.

Najnovšie informácie zo zahraničia hovoria o tom, že vývojári v jablkovej spoločnosti veľmi dobre vedia, že iOS 13.4 nenaplnil očakávania niektorých používateľov.

Ak máte nový iPhone a stále neviete o čo sa jedná, tak je pre vás táto informácia nepodstatná. Chyby a problémy, ktoré so sebou nešťastný iOS 13 prináša, trápia hlavne majiteľov starších iPhonov, napríklad modelov SE, 6S, 7 atď… No a hoci sa Applu nedarí, dobrou správou je, že to chce v dohľadnej dobe vyriešiť.

Podľa uniknutých správ sa aktuálne vykonávajú prípravy, aby mohla do testovacieho režimu vstúpiť nová beta verzia iOS 13.4.1, pre vývojárov a verejnosť. Update bude v podstate len kozmetický. Neprinesie žiadne výrazné zmeny a bude sa zameriavať hlavne na lepší výkon, stabilitu a výdrž batérie. Nakoľko je všetko ešte len vo fáze príprav beta verzie, fanúšikovia si budú musieť chvíľu počkať.

Samotné testovanie prebieha 3-7 týždňov a v prvom rade musí byť spustené. K tomu však zatiaľ nedošlo. Celú situáciu budeme podrobne sledovať a samozrejme vás o nej aj informovať.

Žiaľ, nateraz sme veľmi pesimistickí v tom, že by Apple vyriešilo väčšinu problémov, v tejto „zázračnej aktualizácii“. Na druhej strane však iOS 14 bude podporovať všetky produkty, na ktorých môžete mať iOS 13. Vývoj by mal prebiehať od základov a kladený bude veľký dôraz najmä na spoľahlivosť. Držíme palce.

Apple už pracuje na iOS 13.4.1. Bude opravovať to, čo malo byť dávno vyriešené.
Apple už pracuje na iOS 13.4.1. Bude opravovať to, čo malo byť dávno vyriešené.
Prečítajte si tiež  Apple práve vydal WatchOS 6.1 pre verejnosť. Dostane sa aj na Series 1 a Series 2!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.