Spoločnosť Apple tento rok už stihla predstaviť nový iPad mini 4. generácie a taktiež absolútnu novinku iPad Pro, ktorý ponúka displej s uhlopriečkou až 12,9″. Predstavenie oboch produktov bolo naozaj famózne a to, čo nám postupne spoločnosť Apple predstavovala, sme všetci sledovali so zatajeným dychom. Jeden produkt tu ale stále chýbal. Bol to iPad Air 3. Ten príde neskôr počas tohto roka. Máme nejaké informácie.

iPad Air 3

Spoločnosť Apple počas tohto roka zabudla na jeden dôležitý produkt. Teda ona naň až tak nezabudla, ale vzhľadom na to, že sme ho na najväčšej Keynote za posledné roky nevideli, mohli sme sa domnievať, že ho už tento rok ani neuvidíme. To však nie je pravda. Podľa zdrojov Latinos Post by sme sa mohli nového iPad Air 3. generácie dočkať ešte počas tohto roka. Zdroje odhalili aj to, aký bude mať displej, výkon či rozmery.

- Reklama -

Pod hliníkovým šasi by sme mali nájsť buďto kombináciu výkonného procesora Apple A9+2GB RAM (HW iPhone 6S), či možno, v tom lepšom prípade, A9X+4GB RAM (HW iPad Pro). Pokiaľ by Apple zvolilo druhú možnosť, bol by to veľký krok vpred. Je však možné, že aj bude. Podľa zdrojov by sme mohli na tomto iPade vidieť úplne nový 4K Retina displej s hustotou 401ppi. Zdroj sa tiež zmienil o tom, že iPad bude mať len 5mm. No, máme sa na čo tešiť!

iPad - svetapple.sk
iPad – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.