Apple je najväčší výrobca tabletov na svete a nie je to žiadna náhoda. Pokiaľ si chcete zaobstarať zariadenie s poriadnou porciou výkonu, moderným dizajnom a hlavne dlhou životnosťou, teraz na to máte príležitosť. iPad Air M1 totiž kúpite v zľave za extrémne výhodnú cenu. Využite túto šancu, kým sa dá.

Tento tablet má prémiovo spracované hliníkové telo s hrúbkou iba 6,1 mm, ktoré v sebe ukrýva populárny ARM procesor M1. Ten debutoval v počítačoch Mac a pre iPad Air prináša ohromnú porciu výkonu, ktorá rozbehá aj najnáročnejšie aplikácie a hlavne zabezpečí ešte dlhoročnú podporu. Čip M1 má v tomto prípade 8-jadrové CPU, 8-jadrové GPU a 8GB RAM.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, tá v prípade iPadu Air M1 štartovala v čase uvedenia na trh až na úrovni 769 €. Dnes je, ale situácia celkom iná a tento populárny tablet kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 577 €, vďaka čomu krásne ušetríte. V jeho výbave sú aj kvalitné reproduktory, odomykanie cez Touch ID či 10 hodinová výdrž batérie.

iPad Air 5. generácie s procesorom M1
Zdroj: YouTube / Tech Gear Talk / Brian Solid (úprava redakcie)

iPad Air M1 budete ovládať cez 10,9″ Retina displej s vysokým rozlíšením aj jasom a hlavne vynikajúcim zobrazením. Sami máme tento tablet v redakcii a sme s ním veľmi spokojní. Kvalitná je aj predná Face Time kamera či zadný 12 Mpx fotoaparát. Dokonca dokáže natáčať 4K video pri 60 FPS, čo pri tabletoch nie je štandardom.

iPad Air M1 podporuje aj možnosť pripojenia externej klávesnice s trackpadom, vďaka čomu si ho behom chvíle dokážete premeniť na alternatívny laptop. Operačný systém iPadOS je na to vcelku kvalitne pripravený. iPad Air M1 je aktuálne tá najvýhodnejšia cesta k tabletu s počítačovým výkonom od spoločnosti Apple. A keďže si ho môžete kúpiť už za 577 €, z nášho pohľadu tu nie je nad čím rozmýšľať. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro dostane prepracovaný Lightning. Na USB-C ale zabudnite
Môže ťa zaujímať
- Reklama -