Spoločnosť Apple je najväčší výrobca tabletov na svete, pričom vo svojom portfóliu ponúka modely od výmyslu sveta. Pokiaľ sa v tom strácate, prípadne hľadáte produkt s optimálnym pomerom ceny, výkonu a protihodnoty, asi najlepšou možno voľbou je iPad Air s procesorom M1. Teraz na ňom po zľave aj veľmi slušne ušetríte, takže tu nie je o čom.

Tento tablet sa spolieha na dotykový 10,9″ Retina displej s vysokým rozlíšením a veľmi kvalitným zobrazením akéhokoľvek obsahu. Rovnako vás však poteší aj extrémne výkonná čipová sada s označením M1, ktorá sa bežne používa v počítačoch Mac. V tomto prípade má 8-jadier CPU, 8-jadier GPU a 8 GB operačnej pamäte RAM. Nech už teda na iPade Air budete robiť čokoľvek, tento tablet všetko zvládne lusknutím prsta a vôbec sa pri tom nezapotí.

Samotné zariadenie patrí medzi najlepšie produkty vo svojej triede a kapitolou samou o sebe je aj jeho unikátny operačný systém iPadOS, ktorý prináša príjemný kompromis medzi iOS a macOS. Aj preto sa nemôžeme čudovať, že iPad Air za bežných okolností štartuje až na cene 769 €. Dobrou správou, ale je, že dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite za 689 €, vďaka čomu na ňom príjemne ušetríte.

iPad Air je špičkový tablet, ktorý poteší každého Apple nadšenca 

iPad Air 5
Zdroj: YouTube / Karl Conrad (snímka obrazovky)

Medzi veľké prednosti tohto tabletu tiež patrí moderný a extrémne tenký dizajn či ľahká konštrukcia. Taktiež budete milovať zvuk iPadu Air, nakoľko disponuje štvoricou výkonných reproduktorov (umiestnených v rohoch), ktoré vám poskytnú ideálny zážitok pri sledovaní filmov, videí alebo hraní hier.

iPad Air má tiež skvelú výdrž batérie, ktorá dokáže v optimálnych podmienkach dosiahnuť až 10 hodín na jedno nabitie. Rovnako je tu aj skener odtlačkov prstov Touch ID, kvalitná zadná aj predná kamera s podporou funkcie Center Stage či USB-C konektor, ktorý zabezpečuje špičkovú kompatibilitu.

Na svoj iPad Air si potom budete môcť bezdrôtovo pripojiť modernejšiu Apple Pencil 2. generácie či rovno klávesnicu s TrackPadom (buď od Apple alebo napríklad spoločnosti Logitech), vďaka čomu sa z tohto relatívne dostupného tabletu s výkonom MacBooku stane akýsi hybridný laptop.

Zdroj: YouTube / Dave2D / Marques Brownlee (úprava redakcie)

Z nášho pohľadu teda iPad Air M1 určite dáva zmysel a kúpiť ho po kliknutí na tento odkaz za 689 € je pre každého potencionálneho záujemcu fantastická príležitosť. Koniec koncov máme sami tento tablet v redakcii a nevieme si ho vynachváliť. Veríme, že sadne každému z vás.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo novú edíciu slúchadiel Beats v spolupráci s Kerwinom Frostom. Pozrite sa ako vyzerajú

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -