iPad je čoraz všestrannejšie zariadenie, za čo sa môže poďakovať operačnému systému iPadOS 16, ako aj revolučným procesorom z platformy Apple Sillicon. Jedným z najobľúbenejších modelov Slovákov je jednoznačne iPad Air 2022 s procesorom M1. Toto zariadenie teraz kúpite v zľave za vynikajúcu cenu. Vydrží vám niekoľko dlhých rokov.

iPad Air 2022 má moderný hranatý dizajn a dostatočne veľký 10,9″ dotykový displej, ktorý podporuje Apple Pencil 2. generácie, ktorú kúpite najlacnejšie tu. V zariadení sa nachádza procesor M1, ktorý môžete poznať z MacBooku či iMacu, takže tento tablet so svojim výkonom prekoná prakticky všetkých konkurentov aj keď nejde o vlajkovú loď.

Zákazníci sa tiež môžu tešiť na kvalitné fotografie či video a poteší aj možnosť odomykania zariadenia prostredníctvom odtlačkov prsta.

No a cena? Tá je dnes veľmi priaznivá. Základný iPad Air M1 so 64 GB úložiskom sa bežne predáva od 769 €. Vy ho však v e-shope iSpot môžete získať lacnejšie, už od 709 €. Nie je to síce také výrazné cenové zvýhodnenie, ako by ste možno očakávali, no tento produkt sa príliš často do zliav nedostáva. A uznajte sami, že 60 € nenájdete len tak na zemi. Aktuálne najvýhodnejšie ponuky na iPad Air M1 nájdete tu.

iPad Air M1 môžete mať aj v rôznych iných pamäťových verziách a k dispozícii je tiež s mobilným 5G pripojením. Aby ste v tom teda mali lepší prehľad, pozrite si zoznam, ktorý vám ukáže oficiálne ceny stanovené spoločnosťou Apple.

  • iPad Air M1 (64 GB) – 769 €
  • iPad Air M1 (256 GB) – 969 €
  • iPad Air M1 + Cellular (64 GB) – 969 €
  • iPad Air M1 + Cellular (256 GB) – 1 169 €
iPad Air M1
Zdroj: Apple

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 môžete získať až o 181 € lacnejšie. Vieme kde získate takúto zľavu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here