Problémom moderných tabletov môže byť pre niektorých používateľov ich veľkosť. Kompaktné rozmery z tejto kategórie akoby vymizli, no existujú výnimky. Jednou z nich je aj extrémne populárny iPad mini 6. generácie od spoločnosti Apple. Má veľký a zároveň malý 8,3″ displej, moderný dizajn a plno užitočných funkcií. Teraz ho môžete získať za extrémne výhodnú cenu. Na jeho nákupe krásne ušetríte.

iPad mini má tenké hliníkové telo, veľmi nízku hmotnosť (293 g) a samozrejme edge-to-edge Retina displej s rozlíšením 1488 x 2266 pixelov či vysokým jasom. O výkon sa stará osvedčený 5 nm procesor A15 Bionic, ktorému nerobia problémy ani náročnejšie hry. Aj preto je vhodný ako alternatíva za prenosné herne konzoly. S týmto čipom však zvládnete aj upravovať fotky či strihať videá. Nebude s tým mať absolútne žiaden problém.

Koľko si však Apple za svoj iPad mini pýta? To je tá najlepšia časť. Zariadenie sa štandardne predáva za 649 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite výrazne lacnejšie, len za 499 €. Vďaka tomu na najmenšom tablete v ponuke spoločnosti Apple krásne ušetríte.

iPad mini 6. generácie
Zdroj: YouTube: Jimmy Tries World / Noah Herman (úprava redakcie)

Nemusíte sa pri tom báť slabej výdrže batérie, nakoľko tá má kapacitu až 5 124 mAh a na jedno nabitie zvládne fungovať až 10 hodín v kuse. Okrem toho má iPad mini aj USB-C konektor, vďaka čomu je kompatibilný s mnohým príslušenstvom, kvalitné stereo reproduktory so solídnym zvukom či snímač odtlačkov prstov Touch ID.

iPad mini prekvapí aj kvalitným zadným 12 Mpx fotoaparátom, ktorého súčasťou je dokonca aj LED blesk. Ten napríklad vo väčšom iPade Air dodnes chýba. Tablet tiež disponuje kvalitnou prednou kamerou a dokonca aj podporou Apple Pencil. Ak sa vám teda zapáčil a chcete si ho kúpiť, po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 499 €. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple nemôže poskytovať opravu niektorých modelov Apple Watch. Môže za to spor s ITC
Môže ťa zaujímať
- Reklama -