Applu sa v segmente s tabletmi stále veľmi dobre darí. Hoci posledné celkové predaje všetkých zariadení tohto druhu klesli o 4%, stále je o ne vo svete záujem. Presne preto firma pripravuje na začiatok budúceho roka nástupcu iPadu Pro. Pozrite sa ako bude vyzerať.

2iPad Pro 2020. Prepracovaná vizualizácia zariadenia

iPad Pro s 3D fotoaparátom príde možno až v roku 2020. – svetapple.sk

Súčasný iPad Pro by sme sa nebáli označiť za majstrovské dielo. Jeho dizajn je skutočne vydarený a sme radi, že Apple má v ponuke takto nádherné zariadenie. Nie, že by iné produkty boli škaredé. iPad Pro je ale po stránke dizajnu spojením asi toho najelpšieho z najlepších a preto ho tak milujeme.

Je jedno či sa pozeráme na jeho kvalitný displej bez výrezu pre Face ID s tenkými rámikmi, hliníkové tenké telo alebo jednoducho poňatú zadnú stranu. Máme ho skrátka radi. Toto zariadenie navyše čoskoro dostane svojho nástupcu. Nebude to už asi tento rok tak, ako sa pôvodne predpokladalo. Odhadovaný dátum predstavenia je momentálne stanovený niekedy na január/február 2020.

Nový iPad Pro by sa mal predstaviť aj po boku nového iPhonu SE 2. generácie, ktorý príde s dizajnom modelu 8 a výkonom modelu 11. Na začiatok budúceho roka je teda pravdepodobne plánovaná konferencia, ktorá ho odštartuje v plnom prúde. Nový iPad Pro sa pri tom dočká niekoľkých dosť výrazných a významných vylepšení.

Späť
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.