Spoločnosť Apple má v súčasnosti nemalé problémy s predajmi svojho iPadu, ktorý výrazne poklesol. Aj keď konkurencia môže len v tichosti závidieť, pre Apple sú dané čísla nedostačujúce a potrebuje viac. Riešením by mohlo byť aj tohtoročné predstavenie väčšieho iPadu Pro, ktorý má ponúknuť až 12″ displej. Vďaka krytom od Čínskych výrobcov sa môžme pozrieť na jeho veľkosť. Je ohromujúca!

Naozaj obrovský tablet

Pole tabletov sa pomaly ale isto presúva do úplne inej dimenzie, kedy spoločnosti predstavujú zariadenia so stále väčšími uhlopriečkami len preto aby uspokojili enormný záujem zákazníkov, ktorým 10″ už nestačí. Aj to by mohla byť cesta k tomu, aby spoločnosť Apple výrazne zlepšila predaje svojho milovaného tabletu. Na následujúcej fotografií môžete vidieť fotografiu toho súčasného oproti krytu iPadu Pro, ktorý by mohol byť jeho gigantická zväčšenina.

Nie nepozeráte sa na iPad mini ale na iPad Air. Spoločnosť Apple sa totiž chystá predstaviť neuveriteľne veľký iPad, ktorý bude pravdepodobne minimálne takým „kultúrnym šokom“ ako bol iPhone 6 Plus v septembri minulého roka. Dúfajme však, že Apple neurobí rovnakú chybu ako pri väčšom iPhone a zbytočné hrany zariadenia značne zmenší, čím sa aj výrazne ovplyvní pohodlnosť pri jeho používaní. Tak či onak, nový iPad pravdepodobne neuvidíme skôr ako v októbri a tak sa môžme zatiaľ len domnievať čo nám v skutočnosti Apple predstaví!

Prečítajte si tiež  Facebook Messenger prichádza na iPad!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.