Spoločnosť Apple by mala počas tohto roka predstaviť úplne nový iPad, ktorý nebude len vylepšenou verziou predošlej generácie. Pôjde o úplne nový produkt, ktorý ponúkne technológiu Force Touch, 12,9″ displej a stylus, ktorý do ovládania tabletu prinesie úplne nové možnosti. Ming-Chi Kuo sa na to pozrel a prezradil, kedy začne jeho výroba a predpovedal aj predstavenie!

iPad Pro už tento rok

iPad Pro by sa mal predsa len dostať von už tento rok. Zariadenie, o ktorom sa na internete hovorí bezmála 3 či 4 roky by malo Apple začať vyrábať už v októbri tohto roku. Nejde o nijakú amatérsku domnienku ale o názor Ming-Chi Kua, čo je uznávaný anlytik, ktorý napríklad pol roka pred predstavením iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus predpovedal väčšie displeje.

- Reklama -

Ming-Chi Kuo tiež povedal, že nový iPad prinesie stylus a taktiež technológiu Force Touch, ktorú len tak mimochodom Apple do niekoľkých rokov zabuduje do všetkých svojich produktov (očividne sa máme na čo tešiť 🙂 ). Analytik očakáva, že o výrobu tejto technológie spolu so stylusom sa postará firma Cheng Uei, ktorá už onedlho od Cupertinskej spoločnosti obdrží objednávku. To kedy sa dočkáme predstavenia produktu zatiaľ presne povedať nevie ani Kuo. Na základe informácií však môžme očakávať, že to bude niekedy v novembri, teda o mesiac neskôr, ako sa začne výroba.

ipad-pro-cover2

zdroj: Macrumors.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.