iPad Pro je ten najväčší tablet v histórií tabletov spoločnosti Apple a je určený viac na prácu ako na bežné používanie či surfovanie na internete. Pozri sa na to, ako spoločnosť Apple túto svoju novinku, ktorú predstavila len pred dvoma dňami nádherne zabalila. Taktiež vďaka rozbaľovaniu uvidíš to, aký je ten iPad vlastne obrovský!

iPad Pro unboxing

Rozbaľovanie každého jedného produktu od spoločnosti býva zážitkom. Každý predsa Apple miluje a akonáhle si kúpi niečo nové, chce to okamžite používať. Apple si dáva záležať aj na balení produktov, dokonca má na to vo svojom sídle aj špeciálne oddelenie, ktoré tvorí krabice a skúša ich rôzne kombinácie či funkčnosť. iPad Pro nebola výnimka a Apple urobil krabicu, akú už z predošlých modelov poznáme. Na prednej strane nájdeme fotografiu iPadu z bočnej strany v skutočnej veľkosti, vďaka čomu uvidíme, aký je tablet obrovský.

- Reklama -

Potom už len krabicu otvoríme a čaká tam na nás niečo tak obrovské ako MacBook. v balení potom nájdeme nabíjačku a Lightning kábel, ktorý len tak mimochodom vyzerá na to, že má až dva metre. Okrem toho sú tu aj klasické návody a v prípade, že si zakúpiš model s LTE tak aj špeciálna “spinka” na otváranie priestoru pre nano SIM kartu. Hold, máme sa na čo tešiť. Dúfajme, že sa novinka čo najrýchlejšie dostane aj do naších rúk, aby sme si ju mohli vyskúšať!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.