Už sme ti zopár videí iPadu Pro ukázali, no zatiaľ nebolo dostupné také, ktoré zhrnulo takmer všetko, čo potrebuješ vedieť. Najnovšie video totiž ukáže nový iPad v mnohých záberoch, no okrem toho pridá aj jeho unboxing a napokon testovanie, ktoré by ti určite v prípade záujmu nemalo ujsť!

Nové video

V najnovšom videu, ktoré sa objavilo na YouTube môžeme vidieť najnovší skvosť americkej spoločnosti s nakúsnutým jablkom v logu. iPad Pro je neuveriteľne veľký 12,9″ tablet, čo znamená, že jeho displej je skoro taký veľký ako na tvojom MacBooku. To ale ani zďaleka nie je všetko. Zariadenie tiež disponuje pomerne vydareným príslušenstvom priamo od Apple, v ktorom sa nachádza klávesnica a stylus Apple Pen, no a napokon tým najdôležitejším, výkonom.

4GB RAM a Apple A9X procesor zaručia, že aj tie najnáročnejšie procesy budú fungovať, ako by náročné nikdy neboli. Nový iPad sa už pomaly ale isto začína predávať po celom svete a my sa už skutočne nevieme dočkať na to, ako ti z tohto zariadenia prinesieme aj vlastnú recenziu. Veľmi sa na to tešíme a máš sa na čo tešiť určite aj ty! 🙂

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here