Na svete sú vždy dva typy ľudí. V technologickom svete je to veľmi podobné. Apple a Samsung sú na poli smartfónov odvekí rivali. Dnes sa pozrieme na to ako každé z nich fotí. iPhone 11 Pro Max vs. Samsung Galaxy Note 10. Kto vyhráva?

iPhone 11 Pro Max vs. Samsung Galaxy Note 10, ktorý fotí lepšie?

Určite ste už postrehli rýchlostný test nového iPhonu a Galaxy Note 10+. Pre nový iPhone 11 Pro skončilo toto porovnanie fiaskom. Hoci sa Apple na Keynote pochválilo najrýchlejším mobilným procesorom na svete, nedokázal poraziť konkurenciu z Južnej Kórei. Nepomohol mu pri tom ani operačný systém iOS. Samsung jednoducho vyhral na plnej čiare. O fotoaparáte nového iPhonu sa ale tiež veľmi diskutuje.

Hovorí sa o ňom, že je najprepracovanejší na svete a tiež, že prekonáva konkurenciu. Nehovoríme teraz len vo vlastnostiach. Predsa len 2x optický zoom nie je nič revolučné. Hovoríme skôr o kvalite vyobrazenia fotografie a farieb. V tomto je iPhone v podstate bezkonkurenčný. To isté platí aj na poli nahrávania videa. Jablkovú novinku už pochválil nejeden profesionálny kameraman.

Na videu nižšie si budete môcť pozrieť perfektné porovnanie fotografii na oboch zariadeniach. Postaral sa o to magazín MacRumors. Nejdeme tu teraz hodnotiť, ktorý fotí lepšie. Skúsime to nechať skôr na vás. Napíšte nám svoj názor a poznatky do komentárov. Radi si ich prečítame…

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here