Pozrite sa na úplne nový iPhone 11 Pro naživo. Nové videá od novinárov ukazujú novinku jednak po stránke dizajnu a tiež po stránke výkonnosti a technológii. Je úchvatný a určený len pre tých, ktorí ho vedia využiť.

iPhone 11 Pro/11 Pro Max ako profi produkty

Sám Tim Cook po počas predstavovania povedal smerom do publika, že nové iPhony určite nebudú pre každého tak ako relatívne “masový model” 11. iPhone 11 Pro je jednoducho top model s top špecifikáciami určený na najnáročnejšie úlohy. Natočíte s ním neskutočné videá (širokouhlé zábery), ktoré budú vyzerať ako z profesionálnych videokamier alebo fotoaparátov. Tieto videá následne budete môcť upravovať nie len vďaka defaultnej aplikácii na úpravu videí, ktorá sa nachádza v iOS 13 ale aj vďaka najvýkonnejšiemu procesoru Apple A13 Bionic na trhu so smartfónmi.

Novinka tiež prichádza z ešte vylepšeným OLED displejom, ktorý je jasnejší a presnejší ako už tak fantastický displej v predchodcovi, modeli XS. Apple tiež vylepšilo Face ID. Odomykanie pomocou tváre bude fungovať o čosi lepšie, pretože nebude mať problém s tým, keď prídete k zariadeniu pod uhlom a budete sa naň pozerať. Súčasné iPhony s Face ID tak neodomknete. Predná kamera je navyše tiež vylepšená. Obsahuje 12MPx fotoaparát s možnosťou natáčať SLOFIES (spomalené videá).

iPhone 11 Pro naživo. Zariadenie pre skutočných profesionálov. - svetapple.sk
iPhone 11 Pro naživo. Zariadenie pre skutočných profesionálov. – svetapple.sk

Zariadenie prináša aj vynovený dizajn a nové farby. Matné sklo na zadnej strane je podľa Applu extrémne odolné takže by malo vydržať aj to najnáročnejšie zaobchádzanie. Predná strana je vraj vyrobená z najtvrdšieho skla, aké sa na výrobu smartfónov používa. Samotné farby sú veľmi elegantné a potešili nás. Najviac s nám model 11 Pro páči pravdepodobne v tmavo zelenej farbe. Logo Applu sa premiestnilo do stredu a na zadnej strane pribudol tretí fotoaparát.

- Reklama -

Zariadenie si prináša aj top cenovku. Na Americkom trhu bude štartovať na 64GB s cenou 999$. Dostupná bude ale aj 256GB a 512GB verzia. Začiatok predaja je stanovený na 20. septembra.

iPhone 11 Pro naživo.

Novinári sa hneď po konferencii tak ako už každý rok presunuli do miestnosti, kde si mohli zariadenia vyskúšať na vlastnej koži. Možno to ešte nie sú úplne profesionálne testy noviniek ale dokážu divákovi predviesť aspoň to ako reálne nové zariadenia vyzerajú ako fungujú. Novinári tiež radi zdieľajú svoj osobný pocit. Model 11 Pro a 11 Pro Max sa podaril a musíme povedať, že nás Apple celkom potešilo. Je to tak aj u vás?

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here