iPhone 12 síce prišiel na trh už v roku 2020, no do dnešných dní ponúka optimálne technológie a výkon na to, aby vám ešte dlho poslúžil. O to viac to platí v prípade, keď toto zariadenie môžete získať vo výhodnej zľave v rámci akcie Black Friday, ktorá prebieha u autorizovaného predajcu spoločnosti Apple.

Zariadenie má k dispozícii dva kvalitné fotoaparáty, celodennú výdrž batérie, špičkový Retina OLED displej s možnosťou odomykania cez Face ID, čip A14 Bionic, MagSafe systém a mnoho ďalšieho. V porovnaní so starším iPhonom 11, ktorý sa dnes predáva od 499 € je to obrovský posun. Na druhej strane, ak si príliš nepotrpíte na technológiách, no chcete spoľahlivé zariadenie, iPhone 13 za 797 € môže byť pre vás až zbytočne drahý.

Koľko teda iPhone 12 (64 GB) v rámci dočasnej akcie Black Friday stojí? Odpoveď vás prekvapí. Zatiaľ čo Apple tento produkt predáva oficiálne za 799 €, vy teraz ušetríte až 130 €, pretože ho môžete kúpiť len za 669 € s DPH. iPhone 12 kúpite za najlepšiu cenu na slovenskom trhu u týchto predajcov

Ak by ste potom chceli menší, len 5,4″ iPhone 12 mini, taktiež ho zoženiete lacno. Platí to však pre verziu s vyšším 128 GB úložiskom, ktorá je prirodzene drahšia. Za takéto zariadenie zaplatíte u autorizovaného predajcu spoločnosti Apple 649 € s DPH, čo je až 100 € zvýhodnenie v porovnaní s novým kúskom. iPhone 12 mini kúpite za najlepšiu cenu na slovenskom trhu u týchto predajcov.

Taktiež musíme dodať, že ponuka Black Friday je časovo limitovaná. Ak teda chcete niekomu darovať iPhone 12 / iPhone 12 mini pod vianočný stromček, nemali by ste s tým dlho váhať. Neskôr môžu zariadenia zdražieť.

Kúpte si aj kvalitné príslušenstvo od Loopi za rozumné peniaze 

Loopi Silicone Case pre iPhone 12 Pro Max
Zdroj: Loopi

A ak by ste chceli na tieto telefóny aj kvalitné príslušenstvo, na Loopi nájdete všetko čo hľadáte. Kvalitný kryt z tekutého silikónu, ktorý obsahuje semišovú výstelku, je vystužený špeciálnou tvrdenou konštrukciou a podporuje MagSafe systém, zoženiete na iPhone 12 alebo iPhone 12 mini už za 24,99 €.

V ponuke však nájdete aj transparentný kryt s MagSafe za 19,99 € (pre iPhone 12 / iPhone 12 mini), transparentný kryt za 14,99 € (pre iPhone 12 / iPhone 12 mini) a špeciálny BIO kryt vyrobený zo pšeničnej slamy len za 12,99 € (pre iPhone 12 / iPhone 12 mini). Taktiež môže ísť o pekný vianočný darček.

Prečítajte si tiež  BADLAND 2: Prvý náhľad
Loopi Silicone Case pre iPhone 12 Pro Max
Zdroj: Loopi

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here