iPhone 12 od spoločnosti Apple si ešte stále môžete kúpiť ako úplne nový. Toto zariadenie disponuje moderným dizajnom, solídnym výkonom vďaka 5 nm procesoru A14 Bionic, kvalitnými fotoaparátmi a množstvom ďalších benefitov, ktoré vám budú robiť radosť každý jeden deň. Teraz ho kúpite po zľave za extrémne nízku cenu. iPhone 12 klesol na cenové dno a oplatí sa viac, ako iPhone SE 3.

Tento model má plnohodnotný 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením a technológiou Face ID. Bonusom je aj ochrana Ceramic Shield či veľmi tenké rámčeky. Ako sme už napísali vyššie, vo vnútri zariadenia sa skrýva procesor A14 Bionic, ktorý je produkovaný 5 nm procesom a podporuje pripojenie na 5G sieť. Tento čip stále bez problémov rozbehá aj náročnejšie aplikácie, hry a nebude mu robiť problém ani strihanie videí a podobne. Stále je to preto skvelá voľba. iPhone 12 má tiež hliníkový rám a odolnosť voči vode v rámci normy IP68.

Keď sa pozrieme na cenu, tá sa v posledných mesiacoch vyvíja zaujímavým spôsobom. iPhone 12 štartoval v čase uvedenia na trh na sume 899 €, no to je dnes už minulosťou. Toto zariadenie totiž kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 455 €, vďaka čomu ušetríte prakticky polovicu. Získate pri tom smartfón, ktorý vám ešte niekoľko rokov spoľahlivo poslúži a bude dostávať aj najnovšie aktualizácie operačného systému iOS.

iPhone 12
Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen / YouTube / TechDaily (snímka obrazovky) + úprava redakcie

V zadnej časti sa nachádzajú dva kvalitné 12 Mpx fotoaparáty v zostave hlavný + ultraširokouhlý a zariadenie podporuje 4K video pri 60 FPS aj spomalené zábery. Samozrejmosťou je optická stabilizácia obrazu, nočný režim, portrétny režim a plno ďalších užitočných funkcií, vďaka ktorým si fotenie s týmto modelom zamilujete.

iPhone 12 má tiež vynikajúcu výdrž batérie vďaka veľkému vstavanému akumulátoru, nechýba mu bezdrôtové nabíjanie či MagSafe nabíjanie. Z dizajnovej aj technologickej stránky sa určite oplatí viac, ako podobne drahý iPhone SE 3. generácie. Ten má síce o trochu výkonnejší čip, no to je asi tak všetko. Zvyšok je oveľa viac zastaralý a v roku 2024 pôsobí tento model už trochu archaickým dojmom. Ak teda chcete iPhone 12, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 455 €. Je to super ponuka.

A ak by ste naň hľadali kryt, na Loopi.sk nájdete kvalitné kryty za perfektnú cenu. K dispozícii je napríklad ekologicky kryt, ktorý sa predáva len za 12,99 €, ale aj veľmi kvalitný transparentný kryt za 14,99 €. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  iPhone 13 a jeho Cinematic Mode: Pozrite sa na neuveriteľné videá od používateľov zariadenia
Loopi Transparent Case
Zdroj: Loopi

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -