V čase, keď spoločnosť Apple predstavila „hranatý“ iPhone 12, pravdepodobne ani sama nečakala, aký bude mať táto generácia úspech. A netreba sa tomu čudovať. Aj keď prišiel na trh v roku 2020, jeho nákup dáva zmysel aj teraz, takmer dva roky po predstavení. Dôvodom je to, že po vizuálnej stránke príliš nezostarol a jeho cena je vďaka dnešnej ponuke veľmi výhodná.

Zákazníci sa môžu tešiť na kvalitný a dostatočne veľký 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením a ochranou Ceramic Shield. Aby toho ale nebolo málo, iPhone 12 má vynikajúci fotoaparát či schopnosť zaznamenávať video. Taktiež ponúka kompletne prepracovaný dizajn s plochými hranami, ktorý pôsobí veľmi moderne a vkusne. Je to skrátka vydarený kúsok technológie.

Medzi najväčšie výhody 6,1″ iPhonu 12 však patrí výdrž batérie, pretože jeho akumulátor ponúka kapacitu až 2 815 mAh. Vďaka tomu vám iPhone 12 vydrží celý deň na jedno nabitie a menej náročným pokojne aj dva dni. Samozrejme, všetko sa to odvíja od toho, ako svoje zariadenie vyťažujete a používate.

Stále lacnejší, ako iPhone 13

iPhone 12 mini vo fialovej farbe
Zdroj: Unsplash / Anh Nhat

Aj keď sa už predáva iPhone 13, ktorý môžete získať po zľave za 785,90 € (128 GB) a blíži sa iPhone 14, spoločnosť Apple ponechala vo svojej ponuke aj generačne starší iPhone 12 ako dostupnejšiu alternatívu pre menej náročných spotrebiteľov. Základ tvorí síce „iba“ 64 GB úložisko, no ak nie ste nároční na tisíce fotiek či hodiny 4K videa, zrejme vám to prekážať nebude. Koniec koncov, stále si môžete predplatiť iCloud.

No a keď už sme pri cene, práve v týchto chvíľach môžete využiť skvelú akciu a základný iPhone 12 získať už za 629,00 €! Nakoľko ho samotná spoločnosť Apple predáva za 799,00 €, z nášho pohľadu nie je nad čím rozmýšľať.

Samozrejme, aj reselleri už poskytujú zľavy na toto zariadenie, no v tomto prípade nepodliezajú magickú hranicu 679,00 €. Vďaka vyššie uvedenej ponuke sa ale pod ňu hravo dostanete a ušetríte tak až 170 €.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  iPhone 8 len ako 64GB a 256GB

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -