Ak si chcete kúpiť iPhone, ktorý má moderný dizajn, slušný hardvér, kvalitný fotoaparát a veľa ďalších benefitov za výhodnú cenu, v roku 2024 existuje jedna možnosť, na ktorú veľa ľudí zabúda. iPhone 12 je totiž dostupný za extrémne nízku cenu a ponúka toho ďaleko viac ako základný model ponuky iPhone SE 3, po ktorom siaha väčšina ľudí.

Začnime moderným hranatým dizajnom, ktorý kombinuje hliníkovú konštrukciu a sklo. Displej má edge-to-edge dizajn a modernú OLED technológiu s uhlopriečkou až 6,1″. Oceníte tiež možnosť odomykania pohľadom cez Face ID či ochranu Ceramic Shield, ktorá zníži riziko rozbitia pri nevinnom páde. A nie je to všetko. iPhone 12 má aj výkonný 5 nm procesor A14 Bionic, ktorý disponuje vysokým výkonom a ešte niekoľko rokov bude dostávať najnovšie aktualizácie operačného systému iOS. Nezapotí sa ani pri náročnejších apkách či hrách. Samozrejmosťou je aj podpora 5G siete.

Koľko ale iPhone 12 stojí? V čase uvedenia na trh sa tento model predával za 899 €, avšak dnes je situácia iná a vy ho viete získať výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva len za 458 €, čo je za takto dobre vybavený smartfón s iOS mimoriadne výhodná ponuka. Určite sa oplatí viac, ako iPhone SE 3, ktorý sa predáva za veľmi podobnú sumu a ponúka oveľa menej výhod.

iPhone 12
Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen / YouTube / TechDaily (snímka obrazovky) + úprava redakcie

V iPhone 12 totiž nájdete aj dve šošovky fotoaparátu, optickú stabilizáciu obrazu a rozlíšenie 12 Mpx. Na hlavný snímač budete zachytávať väčšinu záberov a na ultraširokouhlý objektív potom fotografie / videá vhodné na sociálne siete. iPhone 12 má samozrejme podporu pre nočný režim či portrétny režim a takisto s ním môžete natáčať 4K video pri 60 FPS alebo FullHD video pri 240 FPS, z ktorého následne vytvoríte úchvatné spomalené zábery.

iPhone 12 má tiež veľký akumulátor s celodennou výdržou a podporou rýchleho nabíjania. Samozrejme podporuje aj Qi a dokonca Qi2 podložky (s iOS 17.4) či MagSafe nabíjačku. Ak sa vám teda tento model zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 458 €. Keďže ide o iPhone, slúžiť vám vydrží pekných pár rokov a nakoľko vyzerá po vizuálnej stránke veľmi podobne, ako posledný iPhone 15, ani pri ňom nebudete mať pocit, že už má nejaký ten piatok za sebou. Je to skrátka ideálna voľba pre ľudí, ktorí rozmýšľajú rozumom a chcú spoľahlivý produkt za výhodnú cenu. A áno, v roku 2024 ešte stále dáva jeho nákup zmysel. Určite sa nebojte, že by sa Apple tak skoro vzdal jeho podpory!

Prečítajte si tiež  Nový patent, vyvíja Apple elektrickú cigaretu?

Pokiaľ by ste si iPhone 12 vybrali, na Loopi.sk nájdete kvalitné kryty za perfektnú cenu. K dispozícii je napríklad ekologicky kryt, ktorý sa predáva len za 12,99 €, ale aj veľmi kvalitný transparentný kryt za 14,99 €.

Loopi Transparent Case
Zdroj: Loopi

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -