The Verge o iPhone 12 mini

„Držať iPhone 12 mini je spočiatku zvláštne. Niektoré veci si vyžadujú trochu cviku. Spomeňme napríklad písanie na klávesnici, sťahovanie notifikačného centra, prácu s aplikáciami a tak ďalej. Na druhej strane, vo chvíli keď sa do toho dostanete tak zistíte, že používanie je omnoho jednoduchšie ako s väčšími smartfónmi. Apple konečne vyrobilo (od čias iPhonu 8) vlajkovú loď, ktorá sa dá pohodlne držať v jednej ruke. Za to si zaslúži obrovskú pochvalu. „

The Verge o iPhone 12 Pro Max

„Pokiaľ ide o iPhone 12 Pro Max, stále sa jedná o obrovskú „dosku“ podobne ako všetky ostatné modely s označením Plus alebo Max. Prvý pohľad je trochu klamlivý. Proporčne je toto zariadenie podobné modelom bežnej veľkosti. Jeho skutočné rozmery však pochopíte vo chvíli keď vedľa neho položíte ostatné verzie“.

CNET oceňuje snahu zabaliť čo najviac technológií do čo najmenšieho tela

„S 5,4″ obrazovkou a rovnakými funkciami ako má 6,1“ iPhone 12 je tento smartfón vhodný pre kohokoľvek, komu príroda nedopriala dlhšie prsty. Tak isto ho zmestíte do malého vrecka alebo kabelky. V mojich rukách priemernej veľkosti mi iPhone 12 mini pripadal neuveriteľne malý. To je jasný dôkaz, ako sme sa medzičasom aklimatizovali na obrovské uhlorpeičky.

TechCrunch tvrdí, že iPhone 12 Pro Max nepôsobí ako extrémne veľký aj keď takým nepochybne je

„Rukami mi prešli všetky štyri modely iPhonu 12. Ako niekto, kto v posledných mesiacoch otestoval slušné množstvo veľkých zariadení s Androidom môžem povedať, že 6,7“ iPhone 12 Pro Max nepôsobí „obrovským dojmom“. Ak však vedľa neho položíte model 12 mini, automatický pochopíte aký je to rozdiel.“

Na záver upozorňujeme, že toto sú len prvé dojmy. Na rozsiahle recenzie si musíme počkať.

Dnes spustil predobjednávky aj slovenský autorizovaný predajca m:zone. Pokiaľ máte záujem a poponáhľate sa, k iPhonu 12 sa môžete dostať medzi prvými. Pre ktorý model ste sa rozhodli?

Doplnené: Citácie boli štylisticky upravené.

Prvé Hands-on videá

Prečítajte si tiež  Zaujímavý koncept iPhonu 12, keby Apple po štvrtý krát recyklovalo dizajn.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.