Keď spoločnosť Apple predstavila iPhone 12, pravdepodobne sama nepredpokladala, aký bude mať tento model úspech. A niet sa čomu čudovať. Hoci prišiel na trh ešte v roku 2020, jeho nákup dáva zmysel aj teraz, pretože po technickej a vizuálnej stránke príliš nezostarol.

Zákazníci sa môžu tešiť napríklad na špičkový 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením a ochranou Ceramic Shield. Aby toho ale nebolo málo, iPhone 12 krásne fotí a rovnako ponúka kompletne prepracovaný dizajn s plochými hranami, ktorý pôsobí veľmi moderne.

Medzi najväčšie prednosti 6,1″ zariadenia ale patrí jednoznačne výdrž batérie, pretože akumulátor ponúka kapacitu až 2 815 mAh. Vďaka tomu vám iPhone 12 bez problémov vydrží celý deň na jedno nabitie a menej náročným používateľom pokojne aj dva dni. Samozrejme, všetko sa to odvíja od toho, ako svoje zariadenie vyťažujete.

Stále podstatne lacnejší, ako iPhone 13

iPhone 12 v elegantnej zelenej farbe položený na stole
Zdroj: Unsplash: Vựa Táo

Aj keď je už v predaji iPhone 13, ktorý môžete získať po zľave za 776,90 € za základnú 128 GB verziu, spoločnosť Apple ponechala v ponuke aj starší iPhone 12 ako dostupnejšiu alternatívu. Jeho základ tvorí síce „iba“ 64 GB kapacita, no ak nie ste nároční na fotky, zrejme vám to prekážať nebude. Koniec koncov, dnes už si iCloud predpláca skoro každý

No a keď už sme pri cene, práve v týchto chvíľach môžete využiť zaujímavú ponuku a základný iPhone 12 získať už za 600,00 €! Nakoľko ho samotná spoločnosť Apple predáva za 799,00 €, z nášho pohľadu ide o fér cenu.

Samozrejme, aj reselleri už poskytujú zľavy na toto zariadenie, no v tomto prípade nepodliezajú magickú hranicu 729,00 €. Vďaka vyššie uvedenej ponuke sa ale pod ňu hravo dostanete a ušetríte tak až 181 €. A to sa jednoducho oplatí!

iPhone 12 v bielej farbe, nachádzajúci sa v ruke používateľa
Unsplash / N.Tho.Duc

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Ako nahrať filmy alebo seriály do zariadenia s iOS
Môže ťa zaujímať
- Reklama -