Ak hľadáte nový smartfón, s ktorým budete spokojní a potrebujete ho používať minimálne niekoľko rokov, iPhone 12 Pro Max bude skvelou voľbou. Nemyslia si to len recenzenti ale aj používatelia, ktorí mu poskytli fantastické hodnotenie v rebríčku od Consumer Reports.

Medzi jeho najlepšie technológie patrí špičkový 6,7″ OLED displej, s mimoriadne presným zobrazením a vysokým kontrastným pomerom. Tak isto musíme spomenúť extrémne výkonný procesor A14 Bionic, trojicu fotoaparátov na zadnej strane + LiDAR skener či podporu super rýchlej 5G siete.

Consumer Reports odporúča iPhone 12 Pro Max (v porovnaní s ostatnými verziami) kvôli lepšej výdrž batérie na jedno nabitie. Ak patríte medzi menej náročných používateľov, svoje zariadenie budete dávať do siete raz za 2 dni.

Ďalším benefitom má byť veľký displej a špičkové fotoaparáty. V tomto smere sa však objavilo aj nepríjemné negatívum, ktorým sú celkové rozmery zariadenia a náročná manipulácia s používateľským rozhraním s jednou rukou. Ak máte napríklad kratšie prsty, vyberte si radšej menší 6,1″ iPhone 12 Pro.

Medzi ďalšie najlepšie smartfóny v zozname sa zaradil Samsung Galaxy Note 20 Ultra a OnePlus Nord N10. Na záver sa hodí doplniť, že Cosumer Reports aktualizuje svoje rebríček na pravidelnej báze, pričom v súčasnosti nájdeme na popredných priečkach aj iPhone 11, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini či iPhone 12 Pro.

Napíšte nám do komentára, aký iPhone aktuálne vlastníte a ako ste s ním spokojní. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory!

Prečítajte si tiež  Nádherný koncept ukazuje Apple Watch Series 6 s displejom bez rámikov.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.