Aj keď iPhone 12 Pro ešte nebol oficiálne predstavený, vďaka mnohým únikom už presne vieme, ako bude vyzerať. Niektoré detaily sa samozrejme ešte môžu zmeniť, no s dizajnom a tvarom sme si viacmenej na 99% istí. Dnes sa môžete pozrieť na nádherný koncept, ktorý vám ho ukáže v plnej kráse.

iPhone 12 Pro – pozrite si prepracovaný koncept

Novinka príde na trh až v októbri 2020, no vďaka šikovným dizajnérom si jej tvary môžeme užívať už dnes. Apple prejde zo zaoblených hrán na ostrejšie prevedenie a takisto vylepší displej. Ten bude ponúkať špičkové zobrazenie a 120 Hz, vďaka technológii ProMotion. Zabúdať by sme nemali ani na vylepšenú trojicu fotoaparátov vzadu a tiež prítomnosť LiDAR skeneru (z iPadu Pro).

iPhone 12 Pro bude poháňať extrémne výkonný procesor Apple A14 Bionic v spolupráci s operačnou pamäťou RAM, na úrovni 6 GB. K dispozícii bude v podporovaných krajinách aj pripojenie prostredníctvom super-rýchlej siete 5G. Apple zapracuje na zmenšení výrezu pre Face ID a možno pridá Touch ID (priamo do displeja). O video nižšie sa postaral Mauro Battino a my ho musíme za jeho robotu len a len pochváliť.

iPhone 12 Pro - pozrite si prepracovaný koncept, ktorý ho zachytáva v plnej kráse.
iPhone 12 Pro – pozrite si prepracovaný koncept, ktorý ho zachytáva v plnej kráse.

Celé je to spracované na veľmi vysokej úrovni. Je vidno, že dizajnér je vo svojom obore profesionál. Na záver môžete vidieť aj iPhone 12 Pro v prevedení „Navy Blue“. Jedná sa o novo-pripravovaný farebný variant, ktorý pravdepodobne odstaví „Midnight Green“. Táto farba mala premiéru len minulý rok v iPhone 11 Pro a okamžite sa tešila obrovskej popularite. Pri modrej očakávame podobný úspech. Páči sa aj vám? Napíšte do komentára…

Prečítajte si tiež  3 aplikácie, ktoré využiješ v praktickom živote!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -