Inžinieri v spoločnosti Apple pracovali naozaj tvrdo na tom, aby bol iPhone 12 Pro špičkový vo všetkých smeroch. Dostane tak modernejší a kvalitnejší hardvér, ktorý si vychutnáme aj pri počúvaní hudby. Nebudeme na to potrebovať slúchadlá.

iPhone 12 Pro získa omnoho kvalitnejšie reproduktory

Najnovší únik prezradil, že cupertinský gigant prepracoval reproduktory na svojej nastávajúcej vlajkovej lodi z oblasti smartfónov. Ak si myslíte, že už aj iPhone 11 Pro hrá pomerne obstojne, nástupca by mal byť na tom ešte lepšie.

Kompletne prepracovaný hardvér zlepší zvukové zážitky. iPhone 12 Pro bude mať pri 50% hlasitosti omnoho hlbšie basy a čistejší zvuk (v porovnaní s aktuálnou generáciou). Používateľ to zužitkuje pri počúvaní hudby, sledovaní filmov, hraní hier alebo telefonovaní.

Ťažko povedať, či sa toto vylepšenie bude týkať aj základného 5,4″ či 6,1″ modelu bez označenia Pro. V súčasnosti Apple nerobí v oblasti reproduktorov žiadne zásadné rozdiely medzi jednotlivými verziami. Je žiaľ ale možné, že sa to zmení, aby bolo drahšie prevedenie pre potencionálnych zákazníkov o niečo atraktívnejšie. Nechajme sa prekvapiť.

V súčasnosti sa hovorí, že samotný iPhone 12/12 Pro bude predstavený ešte počas septembra 2020. Do predaja sa má dostať až v priebehu októbra, kvôli problémom pri výrobe. Do komentára nám napíšte, či budete schopní kvalitnejšie reproduktory oceniť, alebo vám na tomto komponente až tak nezáleží…

zdroj

Prečítajte si tiež  Aktualizácia Instagramu prináša zoomovanie fotiek a videí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.