Pokiaľ uvažujete nad tým, že si kúpite iPhone, prípadne chcete vymeniť svoj starý model za novší, k dispozícii máte pomerne dosť možností, z ktorých si viete vyberať. Problém je však v tom, že nové iPhony sú stále veľmi drahé a ľudia za ne nechcú platiť také vysoké čiastky. Našťastie však existuje riešenie. Starší iPhone 12 totiž teraz môžete kúpiť za extrémne výhodnú cenu a aj keď má nejaký ten piatok za sebou, ľutovať to určite nebudete.

Tento model má totiž dizajn s plochými hranami, o ktorý sa spoločnosť Apple opiera dodnes. Taktiež je vyrobený z kombinácie hliníka a skla, pričom displej je dokonca chránený špeciálnou vrstvou Ceramic Shield. A keď sme už pri obrazovke, tá sa spolieha na technológiu OLED a má rozlíšenie až 2532 × 1170 pixelov (460 ppi) spolu s krásnym zobrazením. V útrobách iPhonu 12 sa nachádza procesor A14 Bionic, pri ktorom už, ale výrobca použil 5 nm proces. Výsledkom je stále veľmi vysoký výkon a samozrejme špičková efektivita. V neposlednom rade netreba zabúdať na podporu 5G siete.

No a cena? iPhone 12 sa síce v čase uvedenia na trh predáva za cca 900 €, no keďže je na trhu už nejaký ten rôčik, postupne sa stáva lacnejší a lacnejší. Po kliknutí na tento odkaz ho dokonca viete získať už za 490 €, čo je ponuka, ktorá je skutočne výhodná. iPhone 12 je v porovnaní s iPhonom SE 3. generácie úplne inde a napriek tomu sa predáva za skoro rovnaké peniaze.

iPhone 12
Zdroj: YouTube / Digital Amusers

V zadnej časti nájdete dva fotoaparáty s 12 Mpx rozlíšením, pričom v jednom prípade ide o širokouhlý snímač a v druhom prípade o ultra-širokouhlý snímač. iPhone 12 tiež podporuje nočný režim, optickú stabilizáciu obrazu, vie natáčať video do 4K pri 60 FPS, ale nerobia mu problémy ani spomalené zábery 1080 p pri 240 FPS.

Skvelá je tiež výdrž batérie či podpora technológie Face ID na prednej strane. Skenovaním tváre budete odomykať telefón a tiež potvrdzovať platby. Ak sa vám teda iPhone 12 zapáčil, prípadne vás zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 490 €. Ide o smartfón, ktorý vám bude verne slúžiť ešte niekoľko dlhých rokov a samozrejme sa pri ňom môžete spoľahnúť aj na pravidelné aktualizácie operačných systémov iOS. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Chcete Mac Pro lacnejšie? Apple predáva repasovaný!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -