Pokiaľ plánujete prechod na nový iPhone 13 mini, iPhone 13 alebo iPhone 13 Pro, pravdepodobne ešte nebola lepšia príležitosť na to, ako si ho kúpiť so zľavou na úrovni niekoľkých stoviek eur. Známy predajca iPhoneMarket.sk má tieto produkty skladom a to za vynikajúce ceny. Smartfóny ponúkajú vo všetkých verziách výkonný čip A15 Bionic, perfektný kamerový systém, displej s vysokým rozlíšením a viac ako celodennú výdrž batérie.

Kúpte si iPhone 13 o stovky eur lacnejšie

iPhone 13 v zelenej farbe Alpine Green zo zadnej strany
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

V prípade, že si vyberiete najmenší 5,4″ iPhone 13 mini, jeho cena začína už na úrovni 659,00 €. Zariadenie sa nachádza v stave zánovného, čo znamená, že vyzerá takmer rovnako ako úplne nový kus. Samozrejmosťou je záruka, nabíjací kábel a 100 % zdravie batérie.

Pokiaľ preferujete o niečo väčší displej, predajca má v ponuke aj 6,1″ iPhone 13 už za 759,00 €. Zariadenie je v stave A+ bez vlásočníc či známok používania a samozrejme opäť so zárukou, ktorá sa dá v prípade potreby ešte predĺžiť.

Do tretice tu máme iPhone 13 Pro so 6,1″ displejom, ktorý na iPhoneMarket.sk začína od 959,00 € v stave A. Predajca garantuje, že neobsahuje žiadne škrabance alebo odreniny a stretnete sa pri ňom iba s minimálnymi známkami používania. Opäť naň platí záruka a pokiaľ vám tento stav vyhovovať nebude, k dispozícii je aj stav „A+“ alebo „Zánovný“. Príplatok sa pohybuje na úrovni niekoľkých desiatok eur.

iPhone 13 Pro s ProMotion displejom v ruke používateľa za pracovným stolom
Zdroj: Unsplash / Nubelson Fernandes

Netreba pri tom zabúdať, že práve iPhone 13 Pro je to najlepšie, čo spoločnosť Apple zatiaľ vyrobila. Má výkonnejšiu verziu procesora A15 Bionic a takisto obrovskú batériu s kapacitou 3095 mAh. Okrem toho sa môže pochváliť tretím fotoaparátom (teleobjektívom) na zadnej strane a možnosťou zachytávať Makro snímky. Pri natáčaní videa sa vám potom môže hodiť aj takmer bezstratový formát ProRes. Zabudnúť však nemôžeme ani na mimoriadne kvalitný ProMotion displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz či luxusne pôsobiace telo, ktoré je vypracované z nehrdzavejúcej ocele a matného skla na zadnej strane. Priplatiť sa teda určite oplatí.

Prečo kúpiť iPhone 13, iPhone 13 mini a iPhone 13 Pro na iPhoneMarket.sk?

iPhone 13 Pro vo svetlo sivej farbe graphite zo zadnej strany na poličke
Zdroj: Unsplash / Nubelson Fernandes

Internetový obchod iPhoneMarket.sk je na trhu už niekoľko rokov, pričom doposiaľ sa zameriaval najme na český trh. Po novom však vstúpil už aj na Slovensko, čo znamená, že aj vy si môžete kúpiť zánovné alebo použité zariadenie so zárukou a všetkým potrebným príslušenstvom za bezkonkurenčné ceny.

Prečítajte si tiež  Na internet unikli čínske ceny za iPhone 14 Pro Max. V niektorých prípadoch sú extrémne

Pochopiteľne, to že zariadenie nie je úplne nové nepredstavuje vôbec žiaden problém, nakoľko predajca všetky iPhony starostlivo kontroluje a testuje ich funkčnosť. Aj vďaka tomu sa nemusíte báť akýchkoľvek zatajených vád, ktoré by vás neskôr mohli prekvapiť.

Štandardná záruka je k dispozícii na 12 mesiacov, no za relatívne nízku cenu si viete priplatiť ďalších 6 až 12 mesiacov navyše. Okrem toho, pokiaľ si kúpite iPhone v stave „Rozbalené“ alebo „Nerozbalené“, iPhoneMarket.sk vám ponúkne štandardnú 24 mesačnú záruku.

iPhoneMarket.sk odporúča 100 % zákazníkov

No a pokiaľ chcete mať úplnú istotu v tom, že predajca je spoľahlivý, najlepšie za neho budú hovoriť jeho výsledky. Spoločnosť iPhoneMarket.sk dosahuje na Heuréke skóre hodnotenia zákazníkmi 4,9 / 5 hviezdičiek. Navyše, pokiaľ sa pozrieme na všetkých dopytovaných zákazníkov za uplynulých 90 dní, až 100 % ľudí bolo s nákupom na tomto webe spokojných. A to už o niečom vypovedá.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -