Už dávno nie je pravidlom, že potrebujete ten najnovší a najmodernejší iPhone. Apple vyrába tak nadčasové zariadenia, že si môžete kupovať aj staršie generácie a budete z nich mať obrovský zážitok. Presne to je príklad vydareného iPhonu 13, ktorý sa teraz predáva za extrémne výhodnú cenu. Má optimálny výkon, ktorý ocení aj náročnejší Slovák.

iPhone 13 je vyrobený z hliníka a ponúka 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením, skenerom tváre Face ID a špeciálnou ochranou Ceramic Shield, ktorá bráni jeho rozbitiu. Taktiež je odolný voči vode v rámci normy IP68 a v jeho útrobách sa nachádza veľmi výkonný procesor A15 Bionic vyrábaný 5 nm procesom. Vďaka tomuto čipu si na zariadení môžete zahrať najmodernejšie hry vo vysokej kvalite a takisto robiť náročné procesy, ako upravovať a strihať videá či pracovať s fotografiami.

No a cena? iPhone 13 sa v čase uvedenia na trh predával za 899 €. Veľkou výhodou tohto modelu je, že už v základe ponúka väčšie 128 GB úložisko, namiesto pôvodného 64 GB úložiska. Navyše dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 554 € u predajcu s výborným hodnotením, vďaka čomu krásne ušetríte. Za takto nabitý smartfón, ktorý sa navyše veľmi podobá na aktuálnu generáciu je to mimoriadne výhodná ponuka, ktorú by bola škoda nevyužiť.

iPhone 13
Zdroj: YouTube / Spixel / Unsplash / Faraz Arshad (úprava redakcie)

Aby toho nebolo málo, iPhone 13 má dvojicu kvalitných fotoaparátov v zadnej časti, oba s rozlíšením 12 Mpx. Jedna šošovka je hlavná a druhá ultraširokouhlá. Telefónu nechýba ani špeciálna optická stabilizácia snímačov, vďaka čomu ponúkne špičkový a neroztrasený obraz či rôzne režimy, ako ten nočný, portrétny, filmový a podobne.

iPhone 13 má v neposlednom rade celodennú výdrž batérie a možnosť nabíjania rýchlo cez kábel, alebo bezdrôtový MagSafe. Taktiež podporuje Qi podložky. A keďže má tento telefón veľmi výkonný procesor, na aktuálne verzie operačného systému iOS sa s ním môžete tešiť ešte niekoľko dlhých rokov. Ani sa teda nečudujeme, že tento model, ktorý sa predáva po kliknutí na tento odkaz len za 554 € je na Slovensku tak moc populárny. Má totiž super výbavu a hlavne cenu vs protihodnotu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Návod: Ako aktivovať na Macu automatické prepínanie svetlého a tmavého režimu a ako tomu prispôsobiť pozadie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -