Nebudeme si klamať, iPhone 13 od spoločnosti Apple sa skoro po každej stránke veľmi vydaril. Zariadenie má moderný dizajn, kvalitné fotoaparáty aj schopnosť zaznamenávať video, výkonný procesor a tiež dlhú výdrž batérie na jedno nabitie. Slováci si na tento model zvykli a doteraz ho kupujú, ako na bežiacom páse. Ani sa tomu nečudujeme, pretože po zľave je dostupný za extrémne výhodnú cenu.

iPhone 13 sa spolieha na kvalitný dizajn, ktorý kombinuje hliníkovú konštrukciu, lesklé zadné sklo a predné sklo na displej s ochranou Ceramic Shield. Zobrazovacia jednotka je typu OLED a ponúka uhlopriečku 6,1″ s rozlíšením 2340×1080 pixelov. Zariadenie má tiež vysoký jas, ktorý dokáže dosiahnuť až 1 200 nitov či zmenšený výrez pre Face ID. iPhone 13 bol v čase uvedenia na trh vybavený výkonným procesorom A15 Bionic, ktorý Apple použil aj v jeho nástupcovi. Po hardvérovej stránke je to teda mimoriadne vydarený smartfón, ktorý určite tak rýchlo nezostarne.

iPhone 13 sa v čase uvedenia na trh predával v základnom prevedení, ktoré už neponúkalo 64 GB (ako pri iPhone 12), ale rovno 128 GB za pomerne adekvátnych 899 €. Doba však pokročila a toto zariadenie viete získať oveľa lacnejšie. Dnes sa iPhone 13 predáva po kliknutí na tento odkaz už za 650 €, vďaka čomu na ňom slušne ušetríte a zároveň získate zariadenie, ktoré vám bude verne slúžiť celé roky.

Perfektné fotoaparáty aj výdrž batérie 

iPhone 13
Zdroj: YouTube / Naseem Speach / C4ETech Tamil (úprava redakcie)

Tento smartfón dostal do vienka dve šošovky fotoaparátov s rozlíšením 12 Mpx, pričom jeden je širokouhlý a druhý ultraširokouhlý. Zariadenie je však vybavené aj prvotriednou stabilizáciou obrazu vďaka integrovanému stabilizátoru senzorov, ktorý prekonáva väčšinu konkurentov. iPhone 13 zvláda okrem iného nočný režim, portrétny režim či dokonca filmový režim a klasické video natočí pri 4K a 60 FPS alebo dokonca 1080p a 240 FPS. Dajú sa s ním teda tvoriť aj spomalené zábery.

Veľkou prednosťou tohto smartfónu je prvotriedne továrne spracovanie, ako aj dlhá výdrž batérie na jedno nabitie. Akumulátor dosahuje kapacitu až 3 227 mAh, vďaka čomu zariadenie zvládne fungovať pokojne aj dva dni na jedno nabitie. Taktiež podporuje rýchle nabíjanie cez kábel či štandard MagSafe alebo klasické bezdrôtové nabíjanie prostredníctvom štandardu Qi.

V neposlednom rade treba povedať, pre koho iPhone 13 vlastne je. Tento smartfón ocení úplne bežný spotrebiteľ, ktorý hľadá zariadenie aspoň na tri roky bez nutnosti výmeny a očakáva od neho, že bude rýchle, ponúkne pekné fotky, bezproblémový prístup na sociálne siete a taktiež poriadnu porciu zábavy. Nie je to síce žiaden high-end model, no veríme, že ak iPhone 13 dokážete po kliknutí na tento odkaz kúpiť za 650 €, svoju investíciu určite nebudete ľutovať. Rozhodnutie, ale samozrejme nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Samsung sa opäť vysmieva z iPhonu. Využíva pritom svoje skladačky

Nezabudnite na kryt od kryt od Loopi, s ktorým bude iPhone v bezpečí 

Do pozornosti tiež dávame náš internetový obchod Loopi.sk, na ktorom si pre iPhone 13 môžete zaobstarať dva typy krytov. Ten prvý ekologický je vyrobený zo pšeničnej slamy a keď vám prestane slúžiť, jednoducho sa v prírode sám rozloží. Je totiž plne kompostovateľný. Loopi Eco Case sa predáva za 12,99 € a je dostupný v niekoľkých farbách.

Rovnako máme v ponuke aj obal pre náročnejších fanúšikov spoločnosti Apple. Loopi Silicone Case je k dispozícii za 24,99 € a taktiež ho môžete získať vo viacerých farebných prevedeniach. A prečo je drahší? Dôvodom je spracovanie. Tento kryt ponúka pevnú plastovú konštrukciu, ktorá je obalená odolným silikónom, ktorý dokáže tlmiť nárazy a zariadenie ochrániť pred okolitými vplyvmi.

Silikónový obal od Loopi
Zdroj: Loopi

Taktiež je tu mäkčená výstelka, aby sa vám medzi kryt a iPhone nedostal prach, piesok či iné nečistoty a nespôsobili škrabance alebo nebodaj praskliny. V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť ani na zakryté tlačidlá či podporu štandardu MagSafe. Loopi Silicone Case ocenia tí najnáročnejší z najnáročnejších.

Loopi Silicone Case pre iPhone 12 Pro Max
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Môže ťa zaujímať
- Reklama -