Spoločnosť Apple už dávno nezarába len na predaji úplne nových iPhonov, ktoré predstavila pred pár mesiacmi. Technologický gigant z Cupertina si uvedomil, že ľuďom bohato stačia aj staršie modely, ktoré majú perfektné parametre a taktiež dlhoročnú softvérovú podporu. Jedným z takýchto kúskov je aj iPhone 13. Teraz ho kúpite za veľmi výhodnú cenu a skutočne mu nič nebude chýbať.

iPhone 13 má k dispozícii veľký 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením aj jasom a taktiež ochranou Ceramic Shield. Telefón tiež ponúka zmenšené Face ID vo vrchnej časti či prémiové hliníkové telo. Vďaka tomu pôsobí veľmi solídnym dojmom a neublíži mu ani voda, keďže je certifikovaný v rámci normy IP68. V jeho útrobách sa potom skrýva procesor A15 Bionic, ktorý je vyrábaný 5 nm procesom a okrem skvelého výkonu vám poskytne aj dlhoročnú softvérovú podporu. No a cena?

Tá je pri iPhone 13 mimoriadne priaznivá. Apple ho v čase uvedenia na trh predával za pomerne mastných 899 €, no to je dnes už minulosťou. Obľúbený model Slovákov totiž kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 599 €, čo je z nášho pohľadu veľmi férová ponuka. Aj náročnejší spotrebiteľ totiž v iPhone 13 nájde veľmi spoľahlivé zariadenie, ktoré mu bude verne slúžiť ešte dlhú dobu.

iPhone 13
Zdroj: YouTube / Spixel / Unsplash / Faraz Arshad (úprava redakcie)

Netreba pri tom zabúdať, že tento smartfón prináša aj ďalšie benefity. Patria sem napríklad perfektné zadné fotoaparáty s rozlíšením 12 Mpx a možnosťou natáčať 4K 60 FPS video, alebo spomalené zábery pri 240 FPS (1080p). Apple vám tu ponúka dva objektívy, pričom jeden je širokouhlý a druhý ultra-širokouhlý. iPhone 13 má okrem iného aj optickú stabilizáciu snímača, vďaka čomu nebude obraz vôbec roztrasený a nechýbajú ani režimy, ako ten nočný, portrétny či filmový. Čo viac bežný spotrebiteľ potrebuje?

Medzi ďalšie benefity iPhonu 13 patrí aj dvojica výkonných reproduktorov či dlhá výdrž batérie, ktorá zvládne pri stredne náročnom používaní pokojne aj dva dni na jedno nabitie. Ak sa vám teda tento model páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 599 €. Z nášho pohľadu ide o nákup, ktorý sa mimoriadne oplatí. Veď o generáciu novší iPhone 14 má rovnaký dizajn aj generáciu procesora a len zopár drobných funkcií navyše. Ak si teda vyberiete iPhone 13, budete mať skoro to isté, no za ešte výhodnejšie peniaze.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch odhalili žene smrteľne nebezpečný nádor. Hodinky jej tým zachránili život
Môže ťa zaujímať
- Reklama -