Spoločnosť Apple stále vyrába aj staršie generácie smartfónov, ktoré svojim zákazníkom ponúka za zvýhodnenú cenu. Výnimkou nie je ani iPhone 13 z roku 2021, ktorý je na Slovensku stále jedným z najpopulárnejších modelov. Teraz ho navyše môžete získať vo vysokom cenovom zvýhodnení, čo si overíte napríklad tu.

iPhone 13 už síce nie je žiadna novinka no jeho dizajn a procesor je skoro totožný s generačne novším iPhonom 14. To v praxi znamená, že sa jeho nákup pri vysokej finančnej úspore (viac ako 100 €) oplatí oveľa viac.

Nástupca má len málo funkcií, ako napríklad akčný režim videa, o niečo výkonnejšiu verziu toho istého procesora, satelitné volania či detekciu nehody, kvôli ktorým by vás mohol zaujímať. Ináč je prakticky rovnaký.

Čo sa týka ceny, iPhone 13 spoločnosť Apple oficiálne predáva od 899 €. To je na pomery dvojročného zariadenia relatívne dosť. Aj preto sa pravidelne stretávame s akciami, ktoré ponúkajú aj Apple reselleri. V najlacnejších slovenských e-shopoch štartuje iPhone 13 na cene 712 €, čo si overíte po kliknutí na tento odkaz. Telefón teda môžete získať o skoro 200 € lacnejšie.

iPhone 13 kvalitné fotí, má super displej a extrémny výkon

iPhone 13 Slovensko
Zdroj: Unsplash / Sahej Brar / Douglas Mendes (úprava redakcie)

iPhone 13 vám ponúkne kvalitné fotografie prostredníctvom dvoch šošoviek s optickou stabilizáciou snímača a taktiež natočí pôsobivé video. Pokiaľ ste už nejaký ten iPhone mali, určite viete, že Apple je v tejto oblasti ako doma.

Telefón budete odomykať prostredníctvom Face ID a jeho 6,1″ Retina displej s vysokým rozlíšením sa postará o kvalitné zobrazenie akéhokoľvek obsahu.

Vďaka výkonnému procesoru A15 Bionic iPhone 13 nezaskočia ani náročnejšie hry či procesy v aplikáciách a zároveň sa môžete tešiť na dlhoročnú podporu najnovších operačných systémov iOS. Toto vám neponúkne žiaden Android.

iPhone 13 mini je ešte lacnejší a ponúka lepšiu výdrž batérie než predchodca

iPhone 13 mini
Zdroj: Unsplash / Jeremy Bezanger (úprava redakcie)

Ak by sa vám zdal klasický iPhone 13 so svojim 6,1″ displejom príliš veľký, kúpiť si môžete aj menší iPhone 13 mini s 5,4″ displejom. Apple ho ešte stále vyrába a predáva.

Toto zariadenie má extrémne kompaktné rozmery a v porovnaní s predchádzajúcou generáciou iPhonom 12 mini sa zlepšila aj výdrž jeho batérie. Dopomohol tomu modernejší procesor a väčší, až 2 406 mAh akumulátor (namiesto 2 227 mAh).

Apple predáva iPhone 13 mini za 799 €, no vy ho môžete získať oveľa lacnejšie. Zariadenie sa na Slovensku predáva už od 649 €, čo si overíte po kliknutí na tento odkaz. Za zvýhodnené ceny ho však má aj niekoľko autorizovaných predajcov. Veľmi príjemne na ňom ušetríte.

Prečítajte si tiež  Apple definitívne ukončil vývoj Apple Car. Firma naň za 10 rokov minula miliardy dolárov

Nezabudnite na kvalitný kryt od Loopi

Zdroj: Loopi

Nakoniec chceme dať do pozornosti aj e-shop Loopi.sk, na ktorom nakúpite široký sortiment príslušenstva pre Apple zariadenia. Nižšie sme vybrali štyri druhy krytov, ktoré sú kompatibilné s iPhonom 13 aj iPhonom 13 mini (v ponuke nájdete aj iné modely) a ponúknu vám vysokú odolnosť za skvelú cenu. Veľkou výhodou je aj možnosť platiť prostredníctvom Apple Pay. Tak na čo ešte čakáte?

Kryty pre iPhone 13

Kryty pre iPhone 13 mini

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Môže ťa zaujímať
- Reklama -