Ak hľadáte slušne vybavený smartfón s operačným systémom iOS, ktorý má výkonný hardvér, kvalitné fotoaparáty a stále moderný dizajn, máme pre vás jeden tip, ktorý by bola veľká škoda nevyužiť. iPhone 13 sa teraz predáva za extrémne nízku cenu a vďaka svojmu pokročilému hardvéru vám vydrží slúžiť ešte niekoľko dlhých rokov.

Tento smartfón dostal do vienka 6,1″ OLED displej s príjemnými rozmermi, vysokým rozlíšením a tiež technológiou Face ID, ktorá vás bude autentifikovať pomocou špeciálneho 3D skenera tváre. Vďaka tomu budete po celý čas v bezpečí. Displej je tiež chránený proti rozbitiu špeciálnou úpravou Ceramic Shield a keď už sme pri odolnosti, telefónu dosť pomáha aj hliníkové šasi či norma IP68 (vodeodolnosť). O výkon sa stará stále aktuálny procesor A15 Bionic (5 nm), vďaka ktorému sa môžete tešiť aj na dlhotrvajúcu softvérovú podporu operačného systému iOS.

Čo sa potom týka ceny, tak tá sa dostala na veľmi priaznivú úroveň. iPhone 13 dostal na rozdiel od svojho predchodcu už 128 GB pamäť a v čase uvedenia na trh sa predával za 899 €. Dnes ho, ale viete získať výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva už za 565 € u predajcu s vynikajúcim hodnotením. Pokiaľ sa vám teda tento model pozdáva, nemali by ste si nechať ujsť takúto fantastickú príležitosť na jeho nákup.

iPhone 13
Zdroj: YouTube / Cambo Report / HUDAKOV (úprava redakcie)

iPhone 13 má tiež výborné zadné fotoaparáty. Dva objektívy s rozlíšením 12 Mpx vám ponúknu tradičné, ale aj širokouhlé zábery a nechýbajú im rôzne režimy, ako ten nočný, portrétny či filmový. Smartfón má tiež špičkovú stabilizáciu obrazu, vďaka pokročilej technológii stabilizácie snímača (Sensor Shift), ktorú mu dodnes závidí množstvo konkurentov s Androidov. Video môžete natáčať v 4K pri 60 FPS, alebo vo FullHD pri 240 FPS. Vďaka tomu si vychutnáte kvalitné spomalené zábery.

Nie je to však všetko. iPhone 13 má aj dva perfektné reproduktory, či dlhú výdrž batérie, ktorá zvládne pri menej náročnom používaní aj dva dni na jedno nabitie. Nabíjanie je potom buď rýchle káblové alebo cez MagSafe, či pomalé prostredníctvom bezdrôtovej Qi podložky. Ak sa vám teda iPhone 13 páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 565 €. Z nášho pohľadu ide o voľbu rozumom, ktorou určite neurobíte krok vedľa. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

A ak by ste si chceli kúpiť pre toto zariadenie kvalitný obal, na Loopi.sk ho nájdete za veľmi výhodnú cenu. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Apple žiada o 50% zníženie nájmu pre svoje Apple Store!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -