Aj keď sa vo svete príliš neuchytil, na Slovensku predstavoval ideálnu voľbu rozumom. iPhone 13 mini s 5,4″ displejom je síce rok starý, no po technologickej stránke sa od generačne novšieho iPhonu 14, ktorý kúpite najlacnejšie na Slovensku tu príliš nelíši. Vy ho navyše môžete získať za perfektne peniaze vďaka výhodnej zľave.

Ešte predtým, ako sa dostaneme k cene, povedzme si niečo o hardvéri. iPhone 13 mini má napríklad procesor A15 Bionic, špičkové fotoaparáty na zadnej strane, menší výrez pre Face ID vpredu či vylepšenú výdrž batérie na jedno nabitie. Jeho kompaktné rozmery sadnú do rúk najmä ľuďom s menšími prstami, no ak by ste chceli niečo väčšie, 6,1″ iPhone 13 nie je zas o toľko drahší. K tomu sa ale dostaneme nižšie.

Zatiaľ čo Apple predáva iPhone 13 mini aj dnes za cenu 799 € v základnej 128 GB verzii, vy ho môžete získať ešte lacnejšie. Tesne pred Vianocami je totiž toto zariadenie dostupné len za 709 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 90 €. Pokiaľ by vám náhodou uvedený predajca nevyhovoval, nič si z toho nerobte. iPhone 13 mini nájdete aktuálne najlacnejšie na Slovensku na tomto odkaze.

No a pre tých, ktorým by nevyhovoval takto malý displej, Apple stále predáva aj väčší iPhone 13 so 6,1″ obrazovkou. Okrem toho má tento model výhodu aj v lepšej výdrži batérie a tiež v tom, že je takmer na vlas identický so svojim nástupcom. Líši sa iba v niekoľkých farebných prevedeniach a menej podstatných technológiách, ktoré 99 % budúcich majiteľov zaujímať nebudú. Bližšie sme sa tomu venovali v tomto článku.

Základný iPhone 13 Apple predáva od 899 €. My sme však našli predajcu, kde ho kúpite za 794 € , respektíve 799 € ak by ste chceli nakupovať inde. To je cenové zvýhodnenie, ktoré môže hravo preskočiť aj 100 €. Takto pred Vianocami sa vám to určite hodí. Cena za iPhone 13 na Slovensku klesla. Preveriť si to môžete tu.

Nezabudnite na kvalitné príslušenstvo od Loopi 

Loopi Silicone Case pre iPhone 12 Pro Max
Zdroj: Loopi

A keď už si budete kupovať nový iPhone 13 mini alebo iPhone 13, nezabudnite, že na internetovej stránke Loopi nájdete pre obe zariadenia príslušenstvo v špičkovej kvalite.

Spomeňme napríklad tento silikónový obal s plastovou výstuhou, vnútornou semišovou výstelkou, podporou MagSafe a tiež animácie len za 24,99 € alebo čistý transparentný obal, ktorého zadná plastová časť nezožltne, len za 14,99 €.

Ak chcete podporu MagSafe a transparentný obal v jednom aj takáto možnosť existuje. Jej cena je 19,99 €. Najlacnejším produktom v ponuke je potom Loopi Eco Case vyrobený z pšeničnej slamy. Len za 12,99 € ho môžete mať doma a keď ho prestanete používať, sám sa rozloží v komposte. Je to dostupné a veľmi ekologické riešenie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here