Hoci sme mali od 5,4″ iPhonov veľké očakávania, ako iste viete, tieto zariadenia skončili ako totálne predajné fiasko. Skoro nikto ich nechcel a preto ich spoločnosť Apple minulý rok nahradila iným modelom. Paradoxne to však vôbec neznamená, že sú zlé. Napríklad taký iPhone 13 mini je po technologickej stránke mimoriadne vydarený produkt a teraz ho po zľave kúpite za super cenu.

iPhone 13 mini sa spolieha na 5,4″ OLED displej s veľmi tenkými rámčekmi a tiež zmenšeným výrezom pre Face ID. Dotyková plocha má ideálne rozmery a stále sa dá na nej pohodlne písať. Rovnako je chránená špeciálnym sklíčkom Ceramic Shield. Telefón má hliníkový rám a vzadu nájdeme lesklé sklo. Taktiež sa tu nachádza dvojica kvalitných fotoaparátov, ktoré majú rozlíšenie 12 Mpx, podporu nočné režimu, natáčanie vo filmovom režime či stabilizáciu senzora.

Čo sa týka ceny, tento smartfón sa v čase uvedenia na trh predával za 799 €, avšak dnes už to neplatí. Po kliknutí na tento odkaz ho zoženiete od 640 €, čo je vynikajúca ponuka. Treba zdôrazniť, že tento model má výkonný procesor A15 Bionic a 2406 mAh akumulátor s perfektnou výdržou na jedno nabitie. Podporuje tiež 20 W rýchle nabíjanie cez kábel, či 12 W MagSafe nabíjanie. Cudzie mu nie sú ani klasické Qi podložky, no tu je maximálny výkon len 7,5 W.

iPhone 13 mini
Zdroj: Trusted Reviews

iPhone 13 mini je mimoriadne kompaktný produkt, ktorý je ako stvorený pre používateľov preferujúcich menšie zariadenia. Ide o jeden z posledných modelov od Apple, ktorý sa dá pohodlne ovládať v jednej ruke tak, ako sme na to boli pri iOS zariadeniach zvyknutí kedysi. Akonáhle si ho osvojíte, budete ho milovať.

iPhone 13 so 6,1″ displejom je tiež v zľave 

iPhone 13
Zdroj: YouTube / Spixel / Unsplash / Faraz Arshad (úprava redakcie)

A ak pre vás 5,4″ displej nie je, zaobstarať si môžete aj väčší iPhone 13 so 6,1″ displejom, ktorý je najmä na Slovensku veľmi populárny. Zariadenie je po hardvérovej stránke úplne rovnaké, ako iPhone 13 mini, no má väčší akumulátor s kapacitou až 3 227 mAh.

Vďaka tomu sa môžete tešiť na ešte lepšiu výdrž batérie, ktorá hravo dosahuje aj dva dni na jedno nabitie. Bežná cena za iPhone 13 štartuje na úrovni 899 €, no po kliknutí na tento odkaz ho získate od 697 €. To je len o cca 50 – 60 € viac, než by ste zaplatili za model 13 mini.

Prečítajte si tiež  História iPhonu: Ako sa vyvíjal najpopulárnejší smartfón od roku 2007 do roku 2024?

Nezabudnite na kvalitné príslušenstvo od Loopi.sk

Loopi Bio Case
Zdroj: Loopi

A keď už si budete kupovať nový iPhone 13 mini alebo iPhone 13, nezabudnite, že na internetovej stránke Loopi nájdete pre obe zariadenia príslušenstvo v špičkovej kvalite.

Spomeňme napríklad tento silikónový obal s plastovou výstuhou, vnútornou semišovou výstelkou, podporou MagSafe a tiež animácie len za 24,99 €. Ak chcete podporu MagSafe a transparentný obal v jednom aj takáto možnosť existuje. Jej cena je 19,99 €.

Najlacnejším produktom v ponuke je potom Loopi Eco Case vyrobený z pšeničnej slamy. Len za 12,99 € ho môžete mať doma a keď ho prestanete používať, sám sa rozloží v komposte. Je to dostupné a veľmi ekologické riešenie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -