Ak chcete dobrý iPhone za rozumnú cenu, máme pre vás jeden tip. Na Slovensku stále veľmi obľúbený iPhone 13 má výkonný procesor A15 Bionic, ponúka moderný dizajn s plochými hliníkovými hranami a samozrejme nechýba ani špičkový kamerový systém. Cena tohto modelu je aktuálne po zľavách extrémne nízka. Krásne na ňom ušetríte a získate mobilné zariadenie, ktoré vám bude verne slúžiť niekoľko rokov.

V iPhone 13 nájdete 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením. Takisto má už zmenešný výrez pre Face ID či špeciálnu ochranu Ceramic Shield. Ako sme už napísali vyššie, v tomto smartfóne nájdete čip A15 Bionic s dostatočným výkonom na to, aby vám bez zaváhania fungoval s náročnými aplikáciami a takisto aby ešte niekoľko dlhých rokov poskytoval najnovšie aktualizácie operačného systému iOS. iPhone 13 je tiež odolný voči vode v rámci normy IP68.

Keď sa pozrieme na cenu tohto modelu, rýchlo zistíme, prečo ho Slováci nakupujú ako na bežiacom páse. iPhone 13 sa predával v čase uvedenia na trh za 899 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite za 535 €, čo je veľmi výhodná ponuka.

iPhone 13 Apple
Zdroj: YouTube / zollotech / Simple Alpaca / Wikimesia (snímka obrazovky + úprava redakcie)

V iPhone 13 sa nachádzajú dva hlavné 12 Mpx fotoaparáty. Jeden je normálny a druhý ultraširokouhlý. Telefón natáča video do 4K pri 60 FPS a obraz je špičkovo stabilizovaný na úrovni snímačov. Takisto dokáže natočiť spomalené či filmové zábery, ale aj odfotiť portrét, alebo zachytiť záber v slabých svetelných podmienkach cez nočný režim.

iPhone 13 vám vďaka veľkej batérii vydrží jeden celý deň na jedno nabitie. Na nabíjanie môžete využiť štandard MagSafe, ale aj klasické rýchle nabíjanie. iPhone 13 poteší aj kvalitnými reproduktormi či mikrofónmi a mnohými ďalšími benefitmi, ktoré sa nám sem už nezmestili. Ak sa vám teda páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 535 €. Je to ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť.

Ak si kúpite iPhone 13, na internetovej stránke Loopi nájdete kvalitné kryty za výhodné ceny. Napríklad rozložiteľný ekologický obal sa predáva len za 12,99 €. Ak budete hľadať skôr niečo prémiové z kvalitného silikónu, s mäkčenou výstelkou vo vnútri a podporou MagSafe nabíjania, obľúbený Loopi Silicone Case kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 24,99 €. Tak na čo ešte čakáte?

Loopi Bio Case
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  OneDrive pre iOS dostalo podporu 3D Touch a Apple Pencil
Môže ťa zaujímať
- Reklama -