Nebudeme si klamať, základný 6,1″ iPhone 14 od spoločnosti Apple nie je práve predajným hitom. Ľudia si oveľa radšej vyberajú drahšie a sofistikovanejšie verzie „Pro“ pričom zabúdajú, že aj základné prevedenie je plné technologických vychytávok. Jeho cena navyše začala klesať.

Kým v septembri 2022 ste za iPhone 14 zaplatili 999 €, dnes je to už oveľa menej. Po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky, kde telefón štartuje na cene 790 €. Vďaka tomu môžete na jeho nákupe ušetriť viac ako 200 €.

Za tieto peniaze získate špičkový telefón s kvalitným 6,1″ Retina displejom a odomykaním skrz technológiu Face ID. iPhone 14 je tiež vybavený extrémne výkonným procesorom A15 Bionic, ktorý do dnešných dní prekonáva väčšinu konkurentov, hoci ide už o starší čip, ktorý sme našli aj v iPhone 13 Pro.

Vďaka prepracovaným zadným kamerám môžete zachytiť nádherné zábery či už vo dne alebo v noci a jeho univerzálny a pomaly starnúci dizajn zabezpečí, že toto zariadenie nebudete musieť meniť po jednom či dvoch rokoch ale spolu s pravidelnými aktualizáciami softvéru vám vydrží oveľa dlhšie. A to sa za počiatočnú investíciu, ktorá je nižšia ako 800 € určite oplatí.

iPhone 14
Zdroj: YouTube / Dion Schuddeboom / Victor Abarca (úprava redakcie)

Obrovská prednosť iPhonu 14 je tiež v jeho výdrži batérie na jedno nabitie a ak by vám nestačil menší 6,1″ displej, vybrať si môžete aj väčší model iPhone 14 Plus so 6,7″ displejom a ešte väčším akumulátorom. Ten sa podľa zahraničných výskumov predáva horšie, nakoľko to Apple s jeho základnou cenovkou 1 149 € dosť prestrelilo.

Po pol roku sa dá samozrejme iPhone 14 Plus získať oveľa výhodnejšie, pričom platí, že na Slovensku jeho cena štartuje už na hranici 912 €. Ak teda chcete špičkový smartfón od spoločnosti Apple za rozumnú cenu, iPhone 14 alebo iPhone 14 Plus je pre vás tým „pravým orechovým“.

iPhone 14 Plus
Zdroj: YouTube / GregsGadgets / The Everyday Dad (úprava redakcie)

Upozornenie: Ceny sa môžu v priebehu času zmeniť v závislosti od aktuálnych ponúk predajcov. 

Kvalitný kryt na iPhone 14 kúpite na Loopi.sk

Zdroj: Loopi

Nakoniec chceme dať do pozornosti aj e-shop Loopi.sk, na ktorom nakúpite široký sortiment príslušenstva pre Apple zariadenia. Nižšie sme vybrali štyri druhy krytov, ktoré sú kompatibilné s iPhonom 14 ak iPhonom 14 Plus a ponúknu vám vysokú odolnosť za skvelú cenu. Veľkou výhodou je aj možnosť platiť prostredníctvom Apple Pay. Pre lepší prehľad sme jednotlivé ponuky vypísali nižšie:

Prečítajte si tiež  Skoro zadarmo: Kúpte si Windows za 5,03 € a MS Office vo výraznej zľave. Máme zľavové kódy

iPhone 14

iPhone 14 Plus 

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -