Spoločnosť Apple vyrába tak dobré smartfóny, že veľa ľuďom ani nedáva zmysel kupovať si ich najnovšie generácie. Aj rok staré zariadenia totiž ponúkajú špičkový výkon, veľmi kvalitné fotoaparáty, moderný dizajn či dlhú výdrž batérie. A iPhone 14 v tomto smere nie je žiadnou výnimkou. Teraz ho kúpite za extrémne výhodnú cenu.

Apple použilo v tomto zariadení veľký 6,1″ OLED displej so zmenšeným výrezom pre Face ID a ochranou Ceramic Shield. Zariadenie tiež disponuje ľahkou hliníkovou konštrukciou, ako aj výkonným hardvérom, ktorý sa nachádza v jej útrobách. Hlavné husle tu hrá stále moderný čip A15 Bionic, ktorý je produkovaný 5 nm výrobným procesom. Vďaka nemu rozbeháte bez akýchkoľvek ťažkostí absolútne všetky podporované aplikácie a takisto vám poskytne najnovšie aktualizácie iOS ešte na niekoľko dlhých rokov dopredu.

To, čo je na iPhone 14 momentálne najlepšie je, ale jeho cena. Zariadenie sa síce štandardne predáva za 849 € (v čase uvedenia na trh to bolo dokonca 999 €), avšak po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať už za 674 € u dobre hodnoteného predajcu. Výrazne teda ušetríte a získate stále veľmi moderný hardvér za priaznivú cenu. Nákup iPhonu 14 sa v súčasnosti nebojíme označiť za tú najrozumnejšiu voľbu.

iPhone 14
Zdroj: YouTube / Dion Schuddeboom / Victor Abarca (úprava redakcie)

Tento smartfón má totiž okrem iného aj krytie voči vode v rámci normy IP68 a dokonca dokáže detegovať autonehodu. Oveľa viac vás, ale bude zaujímať jeho kamerový systém, ktorý patrí medzi najlepšie v triede aj v danej cenovej kategórii. K dispozícii budete mať dva 12 Mpx fotoaparáty, pričom jeden objektív bude širokouhlý a druhý ultraširokouhlý. Svoje videá potom budete môcť natáčať do 4K pri 60 FPS, alebo 1080p pri 240 FPS (spomalené video) a aby toho nebolo málo, je tu aj veľa režimov. Spomeňme nočný, filmový, portrétny, alebo akčný. iPhone 14 skrátka v tomto smere budete milovať.

Potencionálni záujemcovia tiež ocenia dlhú výdrž batérie na jedno nabitie. Zariadenie má 3 279 mAh a v kombinácii s veľmi úsporným 5 nm procesorom A15 Bionic a tiež perfektne vyladeným softvérom zvládne lusknutím prsta 1 – 2 dni na jedno nabitie. Všetko záleží od spôsobu používania. Ak sa vám teda iPhone 14 zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 674 €. Z nášho pohľadu je to voľba, nad ktorou je úplne zbytočné váhať. Za dobré peniaze máte super smartfón s iOS, ktorý vám bude robiť radosť niekoľko rokov. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Pridajte si septembrový Apple Event do kalendára, aby vám nič neuniklo

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -