S odstupom času môžeme napísať, že iPhone 14 od spoločnosti Apple je veľmi vydarený smartfón. Zariadenie disponuje veľmi aktuálnym dizajnom, displejom s kvalitným zobrazením a tiež výkonným procesorom A15 Bionic (5 nm), ktorý mu zabezpečí najnovšie aktualizácie softvéru ešte na niekoľko rokov dopredu. Aj preto určite oceníte, že iPhone 14 získate po zľave za mimoriadne výhodnú cenu.

K dispozícii budete mať v tomto prípade 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením 2532 × 1170 pixelov (460 ppi), ochranou pred pádmi Ceramic Shield a tiež menším výrezom pre Face ID vo vrchnej časti. Aby toho nebolo málo, zariadenie má tiež perfektné zadné fotoaparáty (širokouhlý, ultraširokouhlý), s ktorými zachytíte nádherné fotografie z bežného života a vďaka rôznym režimom (portrétny, nočný) sa občas môžete pokúsiť aj o nejakú tú umeleckú fotografiu. Čerešničkou na torte je optická stabilizácia senzorov, vďaka čomu je obraz ešte menej roztrasený, než pri klasickej optickej stabilizácii videa. Mnohí konkurenti sa to dodnes nenaučili.

iPhone 14 sa v čase uvedenia na trh predával pomerne draho. Výrobca mu na Slovensku stanovil cenovku až na úrovni 999 €. Dobrou správou, ale je, že dnes ho po kliknutí na tento odkaz môžete mať už za 713 €, vďaka čomu na jeho nákupe príjemne ušetríte. Získate pri tom smartfón, ktorý vám bude verne slúžiť ešte niekoľko dlhých rokov.

iPhone 14 je technologicky veľmi dobre vybavený

iPhone 14 Plus
Zdroj: YouTube / Dion Schuddeboom / GregsGadgets (úprava redakcie)

iPhone 14 je postavený tak, aby vyhovoval 95 % používateľov. Dokonca si dovolíme tvrdiť, že veľa ľudí si úplne zbytočne kupuje drahšie varianty s označením „Pro“, pretože ich skrátka nemá ako využiť. iPhone 14 je samozrejme odolný voči vode v rámci štandardu IP68 a aby toho nebolo málo, má aj veľký 3279 mAh akumulátor, ktorý mu poskytuje dlhú výdrž batérie na jedno nabitie.

Medzi návykové funkcie tiež patrí systém skenovania tváre Face ID, či rôzne režimy pri natáčaní videa. Skúsiť môžete napríklad „Film“ s automatickým preostrovaním alebo špeciálny „Akčný“ režim, v ktorom je obraz tak extrémne stabilizovaný, že budete mať pocit, ako by vznikol v spolupráci s gimbalom (ručný stabilizátor). Ak teda máte záujem o iPhone 14, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 713 €.

Do pozornosti tiež dávame, že na e-shope Loopi.sk s kódom „svetapple20“ kúpite pre iPhone 14 kvalitný transparentný kryt, alebo naopak ekologický kryt so zľavou až 20 %. Ponuka je časovo limitovaná a vzťahuje sa aj na iné príslušenstvo, dokonca aj to zľavnené. Najmä remienky na Apple Watch sú na Loopi za výborné ceny, pričom niektoré z nich dosahujú zľavy až 40 %. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Kedy sa dočkáme apky Instagram na iPadoch? Takto to vidí generálny riaditeľ
Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -