Ak si chcete kúpiť nový iPhone, prípadne vyskúšať platformu iOS namiesto Androidu za čo najrozumnejšiu cenu, máme pre vás jeden tip, ktorý sa aktuálne veľmi oplatí. iPhone 14 patrí do dnešných dní medzi najpredávanejšie smartfóny na svete. Vy ho navyše teraz môžete získať po zľave za veľmi výhodnú cenu.

Zariadenie má 6,1″ Retina displej so špičkovým zobrazením, vysokým rozlíšením a tiež jasom. Poteší aj funkcia odomykania tvárou Face ID či ochrana Ceramic Shield, ktorí zabráni rozbitiu pri nešťastných nehodách. iPhone 14 je celkovo veľmi odolný, nakoľko ponúka solídnu hliníkovú konštrukciu a spĺňa certifikáciu IP68. Oveľa viac vás, ale bude zaujímať najvýkonnejšia verzia procesora A15 Bionic, ktorá má až 6-jadrové CPU, 5-jadrové GPU a 16-jadrový Neural Engine. Tešiť sa môžete aj na 6 GB RAM, čo je o 2 GB viac, ako má starší iPhone 13.

Pri pohľade na cenu zistíme, že je aktuálne veľmi priaznivá a ak chcete solídne ušetriť a získať pri tom vynikajúci smartfón, teraz je ten najvyšší čas na nákup. iPhone 14 štartoval v čase uvedenia na trh na sume 999 €, no dnes ho po kliknutí na tento odkaz viete kúpiť už za 609 €. To je skoro 400 € úspora!

iPhone 14
Zdroj: YouTube / Nick Ackerman (úprava redakcie)

Nemusíte sa pri tom obávať kompromisov. Tento model ma vynikajúci fotoaparát, ktorý pozostáva z hlavného a ultraširokouhlého objektívu. Konkurenciu prekonáva stabilizáciou obrazu Sensor-Shift na úrovni snímačov či perfektným 4K videom pri 60 FPS, ktoré je plné detailov a živých farieb. iPhone 14 má aj rôzne režimy, ako filmový, portrétny či nočný. Podporuje tiež spomalené zábery, HDR 4, fotografické štýly a veľa ďalšieho.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na celodennú výdrž batérie, ktorá ma kapacitu až 3 279 mAh. Nechýba ani funkcia rýchleho alebo bezdrôtového nabíjania. iPhone 14 dokonca podporuje detekciu autonehody a v zahraničí vám privolá pomoc priamo cez satelit. Ak teda chcete tento moderný iPhone za výhodnú cenu, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 609 €.

A nebojte sa toho, že by bol už starý. Jednak vyzerá veľmi podobne, ako o generáciu novší iPhone 15 a vďaka čipu A15 Bionic si môžete byť istí, že ešte dlhé roky bude dostávať najnovšie aktualizácie operačného systému iOS. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 4 môže dostať čínske OLED displeje
Môže ťa zaujímať
- Reklama -