Apple vyrába mobilné zariadenia, ktoré vám vydržia niekoľko dlhých rokov. Pekným príkladom je iPhone 14, ktorý má moderný dizajn, veľmi výkonný procesor a tiež špičkové fotoaparáty. Tento model v posledných dňoch extrémne klesol na cene, vďaka čomu môžete na jeho nákupe pomerne výrazne ušetriť. Nechýba mu pri tom absolútne nič.

iPhone 14 dostal do vienka 6,1″ displej s vysokým rozlíšením, jasom a tiež veľmi kvalitným zobrazením. Samozrejmosťou je Face ID (odomykanie tvárou) či špeciálna ochrana Ceramic Shield. Zariadenie je okrem toho vyrobené z hliníka a spĺňa certifikáciu IP68, vďaka čomu mu neublíži ani voda. No a výkon? O ten sa stará výkonnejšia verzia čipu A15 Bionic, ktorá má okrem 6-jadrového CPU aj 5-jadrové GPU či 6 GB RAM. Samozrejmosťou je aj 16-jadrový Neural Engine.

No a koľko iPhone 14 vlastne stojí? Tento model sa v čase uvedenia na trh predával za pomerne mastných 999 €. Dnes je, ale situácia iná a cena klesla na svoje absolútne dno. iPhone 14 vďaka tomu získate po kliknutí na tento odkaz len za 589 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Nesklame vás ani v oblasti fotografie či videa.

iPhone 14
Zdroj: YouTube / TechDaily (snímka obrazovky + úprava redakcie)

K dispozícii má dva fotoaparáty v zadnej časti (hlavný + ultraširokouhlý) či optickú stabilizáciu na úrovni snímača, vďaka čomu natočíte dokonalo stabilizované 4K video pri 60 FPS. Na toto konkurencia jednoducho nemá. iPhone 14 podporuje aj rôzne režimy, napríklad portrétny, nočný alebo filmový. Samozrejmosťou je možnosť natáčania spomalených videí až do 240 FPS, podpora HDR 4 či fotografických štýlov. Čo viac potrebuje bežný používateľ?

iPhone 14 je okrem iného premiantom aj v oblasti výdrže batérie. Jeho 3 279 mAh akumulátor a extréme úsporný čip zvládnu fungovať bez väčších problémov aj dva dni na jedno nabitie. Pri náročnejších spotrebiteľoch však počítajte s jedným celým dňom. Nabíjanie prebieha cez kábel, ale môže byť aj bezdrôtové (Qi2) či MagSafe. Ak sa vám teda iPhone 14 páči, po kliknutí na tento odkaz ho získate za 589 €. Z nášho pohľadu je to ponuka, ktorá sa neodmieta.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Predstaví Apple okrem iPhonu a iWatch aj Apple Store?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -