Aj keď už je na trhu nejaký ten mesiac, iPhone 14 Pro je stále jeden z najlepších smartfónov, aké si môžete kúpiť. Zariadenie s dokonalým displejom, kvalitnými zadnými fotoaparátmi, či špičkovým procesorom sa dá navyše získať oveľa lacnejšie než v čase, keď vstúpilo do predaja. Vďaka obrovským zľavám na ňom ušetríte stovky eur.

iPhone 14 Pro ponúka luxusné spracovanie, ktoré je kombináciou kovového šasi, matného zadného skla a predného displeja s povrchovou úpravou Ceramic Shield. Okrem OLED technológie má k dispozícii aj špičkové farby, vysoké rozlíšenie, 120 Hz variabilnú obnovovaciu frekvenciu či funkciu Always-on. V smartfóne pracuje procesor A16 Bionic (4 nm), ktorý je aktuálne považovaný za ten najvýkonnejší mobilný čip na svete. Žiaden Android sa naň nechytá. Rovnako tu nájdete vynikajúce fotoaparáty či veľkú batériu.

No a cena? iPhone 14 Pro patrí medzi najdrahšie zariadenia vo svojej triede na trhu. Za základný model zaplatíte u výrobcu 1 299 €, čo je skutočne vysoká čiastka. Po kliknutí na tento odkaz ale zobrazíte ponuky, kde toto zariadenie stojí iba 999 €, vďaka čomu slušne ušetríte.

iPhone 14 Pro Max
Zdroj: YouTube / Naseem Speach

V zadnej časti zariadenia nájdete tri šošovky fotoaparátu (širokouhlú 48 Mpx, ultra-širokouhlú 12 Mpx alebo teleobjektív 12 Mpx) a vpredu veľmi kvalitnú 12 Mpx FaceTime kameru.

iPhone 14 Pro má k dispozícii aj rôzne módy na zachytávanie videa, ako napríklad filmový režim, kedy sa zariadenie správa, ako profesionálna kamera či akčný režim, ktorý dokáže stabilizovať obraz tak, ako by ste používali gimbal.

iPhone 14 Pro Max získate len za malý príplatok 

iPhone 14 Pro Max
Zdroj: Unsplash / SuperSaf

Rovnako tak si môžete zaobstarať aj väčší 6,7″ model iPhone 14 Pro Max, ktorý je síce o niečo drahší, no vďaka zľavám ho viete kúpiť taktiež veľmi výhodne. Jeho štandardná cena bola stanovená na úrovni 1 449 € za základný model, no po kliknutí na tento odkaz kúpite iPhone 14 Pro Max už od 1 120 €.

Príplatok na úrovni 100 – 150 € vám neponúkne iba väčšiu obrazovku, ale rovnako aj väčší akumulátor, vďaka čomu sa môžete tešiť na jednu z najlepších výdrží batérie spomedzi konkurencie. Dosť tomu len tak mimochodom pomáha aj spomínaný čip A16 Bionic, ktorý je vďaka modernejšiemu výrobnému procesu extrémne energeticky úsporný.

Nezabudnite na kvalitný kryt. Na Loopi ho kúpite lacno

Loopi Bio Case
Zdroj: Loopi

A ak by ste chceli na svoj nový iPhone kvalitný ekologický kryt, ktorý je vyrobený zo pšeničného plastu, pripravte si 9,99 € na stránke Loopi.sk. V ponuke je aj tradičný transparentný kryt za 14,99 €, ktorý patrí medzi najpredávanejšie produkty či tento istý kryt, ktorý je obohatený aj o MagSafe systém. Jeho cena je 19,99 €.

Prečítajte si tiež  Kedy sa na Macoch dočkáme funkcie Face ID?

Veľkou výhodou nákupu na Loopi je, že zákazník môže zaplatiť nielen kartou, ale aj cez Apple Pay. Celý proces je vďaka tomu veľmi rýchly a hlavne bezpečný.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here