iPhone od spoločnosti Apple patrí dlhodobo medzi najdrahšie smartfóny na trhu. Aj to je dôvod, prečo by ste mali pri jeho nákupe vyberať s rozumom. Aktuálne si totiž môžete zaobstarať iPhone 14 Pro Max, ktorý kúpite za veľmi výhodnú cenu a ušetríte pri tom stovky eur. Je to špičkový smartfón, ktorému vôbec nič nechýba.

iPhone 14 Pro Max má k dispozícii špičkový 6,7″ displej s vysokým rozlíšením, variabilnou obnovovacou frekvenciou (1 – 120 Hz), funkciou Always-on, extrémnym jasom a tiež Dynamic Islandom. Rovnako tu nájdete prémiový dizajn, ktorého súčasťou je oceľové šasi, matné zadné sklo, ochrana displeja Ceramic Shield či odolnosť voči vode v rámci normy IP68. V neposlednom rade netreba zabudnúť na špičkový 4 nm procesor A16 Bionic, ktorý stále patrí medzi najvýkonnejšie na trhu a plnohodnotnú podporu pre iPhone bude zabezpečovať ešte pekných pár rokov.

Najlepšia je, ale pri iPhone 14 Pro Max cena. Tento smartfón, ktorý bol ešte pred pár mesiacmi vlajkovou loďou ponuky začínal v čase uvedenia na trh na hranici 1 449 € a dnes ho môžete mať po kliknutí na tento odkaz už za 1 099 €. To je mimoriadne výhodná ponuka, v rámci ktorej získate vskutku špičkový hardvér. Treba však upozorniť, že skladové zásoby sa míňajú a tak sa cena môže postupne zvyšovať (pri jedno-generačne starom iPhone je to bežný jav).

Brutálna hardvérová výbava 

iPhone 14 Pro Max
Zdroj: YouTube / Matthew Moniz / HowToMen (úprava redakcie)

Medzi hlavné prednosti iPhonu 14 Pro Max patrí 48 Mpx hlavný snímač v zadnej časti, ktorý dopĺňa 12 Mpx ultraširokouhlý objektív a 12 Mpx teleobjektív. Takisto je tu optická stabilizácia snímača (Sensor Shift), či rôzne režimy, ako napríklad ten portrétny, nočný, akčný, filmový atď. iPhone 14 Pro Max má samozrejme aj LiDAR skener či schopnosť zaznamenávať video do 4K pri 60 FPS, alebo dokonca 1080p pri 240 FPS. Hodí sa tak aj profesionálne zameranému fotografovi, kameramanovi či tvorcovi obsahu na sociálne siete.

Nároční spotrebitelia pri tomto modeli ocenia aj výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá môže bez problémov dosiahnuť aj dva dni. V neposlednom rade vás poteší kvalitný zvuk, rýchle Face ID či veľa iných ďalších výhod, ktoré by sme ešte mohli rozpisovať na množstvo odstavcov. Ak sa vám teda iPhone 14 Pro Max páči, teraz ho môžete mať za 1 099 €. Z nášho pohľadu ide o mimoriadne výhodnú voľbu, pretože na nej dokážete ušetriť aj stovky eur.

Prečítajte si tiež  Zabudnite na GreenPass: Očkovací certifikát EÚ si pridáte už čoskoro priamo do aplikácie Wallet

Áno, iPhone 15 Pro Max je novší aj o čosi lepší, no skutočne vám to stojí za tie funkcie, ktoré väčšina bežných spotrebiteľov nikdy nevyužije? Túto otázku si musí samozrejme odpovedať každý záujemca sám. Rozhodnutie teda nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -