Viete si predstaviť iPhone 14 Pro Max, ktorý kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku tu so zaobleným displejom na štýl Samsungu Galaxy Edge? Pokiaľ nie, dnes vám takéto zariadenie ukážeme. Vytvoril ho čínsky hardvérový technik, pričom na konci svojho snaženia dospel ku zaujímavému výsledku.

Používateľ @lipilipsi sa na sociálnej sieti Twitter už dlhšie prezentuje ako úpravca iPhonov či ďalších Apple zariadení, pričom sa nebojí vyskúšať aj náročnejšie projekty. Ten posledný je ale skutočne úchvatný, nakoľko dokončiť ho určite nebolo jednoduché.

Úprava iPhone 14 Pro Max zahŕňa kompletné prepracovanie rámu a pridanie nového, respektíve upraveného displeja, ktorý je po bokoch mierne zaoblený. Dôležité je však zdôrazniť, že všetky ostatné komponenty zostávajú na iPhone rovnaké. Nejde teda o lacnú čínsku kópiu s operačným systémom Android, ktorá sa na originál iba podobá.

Ako správne poznamenáva portál Macrumors, zakrivený displej pripomína najmä smartfóny Samsung Galaxy, ktoré prišli so zaoblenými hranami na ľavom a pravom horizontálnom bočnom okraji od uvedenia modelu Galaxy Note Edge v roku 2014.

Pozrite si video pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára či sa vám upravený iPhone 14 Pro Max so zaobleným displejom po oboch stranách páči. Alebo preferujete skôr plochú obrazovku, akú ponúka originál. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -