Dizajn tohtoročného iPhonu 14 je už pravdepodobne uzavretý a spoločnosť Apple sa sústredí na výrobné procesy. Práve v týchto chvíľach sa teda s vysokou pravdepodobnosťou pripravujú linky a testujú všetky komponenty, aby firma nepodcenila žiaden detail.

Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa na internete objavuje čoraz väčšie množstvo vizuálnych únikov. Čínsky výrobcovia príslušenstva už v týchto chvíľach zvyknú disponovať rôznymi maketami, aby sa na uvedenie novinky dokázali pripraviť v predstihu. No a dnes si presne takéto makety predstavíme.

Zmeny v oblasti rozmerov sú zásadné  

Video, ktoré zverejnil známy portál Mac Otakara, zachytáva štyri verzie iPhonu 14, ktoré už na prvý pohľad pôsobia ináč ako pri iPhone 13. Hlavným rozdielom sú zmeny veľkostí, pričom v roku 2022 už nebudeme mať k dispozícii základný 5.4″ model „mini“.

Na miesto toho sa dočkáme 6.7″ iPhonu 14 Max, ktorý bude predstavovať lacnejšiu alternatívu pre iPhone 14 Pro Max. Zvyšné verzie iPhone 14 (6.1″) a iPhone 14 Pro (6.1″) by mali byť ponúkané bez zásadných zmien v oblasti rozmerov. Dizajn, farby a materiály ale môžu byť mierne odlišné.

Prečítajte si tiež  iOS 16 a iPadOS 16: dátum predstavenia, podporované zariadenia a všetky očakávané novinky (aktualizované 18. 5. 2022)

Pokiaľ chcete vedieť všetko o iPhone 14 a iPhone 14 Pro, prejdite na tento článok, ktorý pravidelne aktualizujeme. Už dnes disponujeme obrovským množstvom informácií, ktoré sa netýkajú iba dizajnu ale aj procesora, fotoaparátu či zvyšného hardvéru. Na čo sa najviac tešíte vy?

 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -