Veľa ľudí si to možno neuvedomuje, no práve teraz je ten najlepší možný čas na nákup poslednej generácie iPhonu. Tieto zariadenia sú stále relatívne nové, no po cenovej stránke už výrazne klesli smerom nadol. Pekným príkladom je iPhone 15 Pro Max, ktorý teraz kúpite za extrémne výhodnú cenu. Získate pri tom špičkový produkt, ktorý vám poslúži pekných pár rokov.

iPhone 15 Pro Max je vyrobený z titánu, vďaka čomu je nie len odolný voči pádom ale aj veľmi ľahký. Telefón odolá vode v rámci normy IP68 a na jeho 6,7″ OLED displeji sa nachádza špeciálna technológia Ceramic Shield, ktorá ho chráni pred rozbitím. Samotná obrazovka má tiež funkciu ProMotion, vďaka čomu ponúka až 120 Hz obnovovaciu frekvenciu a nechýba jej ani Always-on, kedy nezhasína. O výkon sa v iPhone 15 Pro Max stará revolučný 3 nm čip A17 Pro, ktorý má nie len extrémny výkon ale aj hardvérový Ray Tracing. Vďaka tomu na ňom spustíte aj konzolové hry.

No a cena? iPhone 15 Pro Max je aktuálne to najlepšie, čo vám spoločnosť Apple môže ponúknuť. Dôležité je tiež podotknúť, že už v základe sa predáva v 256 GB a nie v 128 GB verzií tak, ako menšie prevedenie so 6,1″ displejom. Aj preto si zaň Apple pýta 1 449 €, avšak vy iPhone 15 Pro Max kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 1 199 €. Ušetríte teda stovky eur a získate produkt, ktorý budete milovať. Doslova ho nebudete chcieť pustiť z ruky.

iPhone 15 Pro Max
Zdroj: YouTube / The Tech Chap (snímka obrazovky)

iPhone 15 Pro Max sa okrem skvelého displeja či procesora môže pochváliť aj špičkovým kamerovým systémom. Hlavný snímač má až 48 Mpx rozlíšenie a dopĺňa ho 12 Mpx ultraširokouhlý objektív a 12 Mpx teleobjektív s 5x optickým zoomom. Telefón má tiež špičkovú stabilizáciu obrazu vďaka technológii Sensor-Shift 2, vďaka čomu nebude vaše 4K 60 FPS video ani trochu roztrasené a zábery budú pôsobiť ako z profesionálnej kamery. Tomu dopomôže aj filmový režim, či portrétny režim pri fotení. iPhone 15 Pro Max má samozrejme aj nočný režim, či akčný režim, ktorý ešte viac stabilizuje záber. Takisto mu nechýba 3D LiDAR skener.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na prítomnosť Face ID, ktoré je integrované v interaktívnom prvku Dynamic Island či podporu USB-C konektora s vysokými prenosovými rýchlosťami pre dáta. Zariadenie má tiež rýchle nabíjanie, MagSafe nabíjanie a bezdrôtové nabíjanie. iPhone 15 Pro Max poteší aj jeden až dvojdňovou výdržou batérie na jedno nabitie či XY ďalšími funkciami, ktoré sa nám do tohto článku nezmestili. Ak teda máte záujem, po kliknutí na tento odkaz si ho môžete kúpiť už za 1 199 €. Je to ponuka, ktorú by bola obrovská škoda nevyužiť. Sami tento model máme a nevieme si ho vynachváliť.

Prečítajte si tiež  GT Advanced Technologies bude splácať svoj dlh 4 roky!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -