iPhone 15 Pro Max si asi nemusíme veľmi predstavovať. Momentálne ide o jeden z najlepších smartfónov na svete, pričom prináša prémiový titánový dizajn, absolútne špičkový Retina displej s vysokým rozlíšením, funkciou Always-on aj ProMotion či revolučný 3 nm procesor A17 Pro, ktorý je vďaka hadvérovému Ray-Tracingu schopný spustiť hry, ktoré sú dostupné aj na PlayStation 5. Toto všetko môžete získať za veľmi výhodnú cenu.

Spoločnosť Apple pri iPhone 15 Pro Max dbala na to, aby do tohto zariadenia vložila to najlepšie čo mohla. Aj preto je tu 6,7″ uhlopriečka s tenšími rámikmi a samozrejme Dynamic Islandom. Nechýba ani špeciálna úprava Ceramic Shield, ktorá displej chráni pred rozbitím. Vďaka použitiu titánového rámu je iPhone 15 Pro Max nie len extrémne pevný a odolný voči pádom, ale aj ľahký. Náročných zákazníkov tiež poteší odolnosť voči vode v rámci normy IP68 či prítomnosť USB-C konektora s možnosťou rýchleho prenosu dát. No a cena?

iPhone 15 Pro Max je možné v roku 2024 kúpiť už iba s 256 GB, alebo vyššou pamäťou. Predchodca sa v tejto konfigurácii predával za 1 599 €, avšak Apple v septembri minulého roka zlacňoval. Novinka bola preto v čase uvedenia na trh k dispozícii za 1 449 €, ale teraz sa dá kúpiť ešte výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz ju získate u renomovaného predajcu už za 1 214 €, čo je veľmi výhodná suma. Nezabúdajte, že si za svoje peniaze kupujete jeden z najlepších smartfónov na svete, ktorý vám vydrží slúžiť pokojne aj 3 – 4 roky bez akejkoľvek nutnosti výmeny.

iPhone 15 pro
Zdroj: Unsplash / Jaime Marrero / Thai Nguyen (úprava redakcie)

iPhone 15 Pro Max sa ako jediný model v ponuke môže pochváliť aj výrazne prepracovaným zadným kamerovým modelom. Okrem hlavného 48 Mpx a širokouhlého 12 Mpx je tu aj nový 12 Mpx teleobjektív, ktorý je vďaka špeciálnej technológii schopný poskytnúť až 5x optický zoom. Telefón má tiež optickú stabilizáciu snímača druhej generácie, vďaka čomu nebude obraz na videu za žiadnych okolností roztrasený a okrem podpory ProRAW a ProRes môžete po novom natáčať aj do formátu LOG. iPhone 15 Pro Max tiež podporuje 3D video.

Suma sumárom, tomuto telefónu prakticky nič nechýba a ak sa bojíte, že sa prehrieva, môžeme vás ubezpečiť, že to bol len problém na začiatku výroby, ktorý sa už dávno podarilo vyriešiť prostredníctvom aktualizácie softvéru. Ak sa vám teda páči iPhone 15 Pro Max, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 1 214 €. A keď si vezmete, ako moc dôležitý je pre vás v rámci vašich každodenných aktivít dobrý telefón, v skutočnosti to ani nie je veľa peňazí. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Akcie GoPro klesli kvôli Apple o 12%!

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -