iPhone 15 pro je aktuálne jeden z najlepších smartfónov súčasnosti. Zariadenie ponúka exkluzívny titánový rám, špičkové spracovanie s odolnosťou voči vode (IP68) a samozrejme hardvér na tej najvyššej možnej úrovni. Pokiaľ po iPhone 15 Pro pokukujete, práve teraz je najvyšší čas na jeho nákup. Zariadenie pomerne výrazne kleslo na cene a vy na ňom po kliknutí na tento odkaz môžete ušetriť pokojne aj stovky eur.

iPhone 15 Pro má 6,1″ OLED displej s funkciou Always-on, Dynamic Island či ProMotion (až 120 Hz). Nechýba mu ani silný jas a vysoké rozlíšenie. Dokonca je tu aj úprava Ceramic Shield, ktorá zabráni rozbitiu. Oveľa viac vás, ale bude zaujímať 3 nm procesor A17 Pro, ktorý má 6-jadrové CPU aj GPU, hardvérovo akcelerovaný Ray Tracing či 8 GB RAM. Tento čip utiahne aj najnáročnejšie apky či dokonca konzolové hry, ako Assassin’s Creed Mirage. Vo vrecku tak budete mať v podstate malý počítač.

Čo sa týka ceny, Apple začal predávať iPhone 15 Pro za 1 199 €, avšak dnes je situácia celkom iná. Po kliknutí na tento odkaz zariadenie získate už za 939 €, vďaka čomu ušetríte približne 260 €. A to sa veľmi oplatí.

iPhone 15 Pro
Zdroj: YouTube / Created Tech (snímka obrazovky)

iPhone 15 Pro má tri vynikajúce fotoaparáty. Hlavný snímač má 48 Mpx a ultraširokouhlý snímač spolu s teleobjektívom potom po 12 Mpx. Apple do tohto smartfónu pridal aj špičkovú stabilizáciu obrazu Sensor Shift 2. generácie či kvalitné 4K video, alebo spomalené Full HD video. Nechýbajú samozrejme ani režimy, ako ten filmový, portrétny, nočný a podobne. iPhone 15 Pro dokonca podporuje formáty ako Apple ProRaw, ProRes či LOG.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na podporu USB-C s vysokými prenosovými rýchlosťami či dlhú výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá zvládne fungovať bez problémov aj dva dni. Zariadenie nabijete rýchlo cez kábel, alebo MagSafe no využiť môžete aj klasické bezdrôtové Qi či Qi2 nabíjanie. Ak sa vám teda špičkový iPhone 15 Pro páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 939 €. Je to presne tá ponuka, ktorá sa neodmieta.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2 (iPhone 9) je už v masovej produkcii.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -