Apple je jeden z najväčších výrobcov mobilných zariadení na svete, pričom jeho iPhone absolútne dominuje prémiovej triede. Aktuálne najnovší model je z nášho pohľadu veľmi dobre vybavený aj v základnej verzii a preto je ideálnou voľbou na začiatku roka 2024. iPhone 15 teraz kúpite za veľmi výhodnú cenu a získate pritom produkt, ktorý vám bude slúžiť niekoľko dlhých rokov.

To, prečo sa iPhone 15 tak moc oplatí, súvisí s jeho hardvérom a spracovaním. K dispozícii budete mať 6,1″ displej s vysokým rozlíšením 2556 × 1179 pixels (460 ppi), Dynamic Islandom a tiež ochranou Ceramic Shield. Aby toho nebolo málo, iPhone 15 má aj hliníkový rám, ktorý je veľmi ľahký a odolný a nechýba mu ani výkonný procesor A16 Bionic (4 nm) so 6 GB RAM, vďaka ktorému bude ešte minimálne 4 – 5 rokov dostávať pravidelné aktualizácie operačného systému iOS.

Koľko, ale iPhone 15 stojí? Spoločnosť Apple jeho cenu v Európe znížila z pôvodných 999 €, za ktoré sa predával predchodca na 949 €. Zároveň však platí, že niektorí slovenskí predajcovia majú zariadenie ešte výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 825 €, čo je fantastická ponuka.

iPhone 15
Zdroj: Unsplash / Amanz / YouTube / Kyle Erickson (snímka obrazovky)

Získate pri tom smartfón, ktorý už je vybavený natívnou podporou USB-C a dokonca má aj 48 Mpx hlavný snímač s podporou dvojnásobného optického zoomu. Aj keď tu teda chýba teleobjektív, schopnosti tohto fotoaparátu ho dostatočne nahrádzajú. Aby toho nebolo málo, k dispozícii budete mať aj ultraširokouhlý objektív či možnosť nahrávať video do filmového, alebo akčného režimu. Samozrejmosťou sú aj pokročilé portréty či nočný režim.

Základný iPhone 15 sa tiež hrdí odolnosťou voči vode v rámci normy IP68 a jeho akumulátor má kapacitu 3 349 mAh. Zariadenie podporuje rýchle nabíjanie, bezdrôtové Qi nabíjanie a tiež čoraz obľúbenejšie MagSafe nabíjanie. Samozrejmosťou je tiež prítomnosť NFC na podporu Apple Pay či prítomnosť Face ID – skener tváre.

Ak teda hľadáte moderný, dizajnovo atraktívny a technologicky veľmi dobre vybavený smartfón s operačným systémom iOS, iPhone 15 sa z nášho pohľadu javí, ako skvelá voľba. A keďže ho môžete mať po kliknutí na tento odkaz už za 825 €, z nášho pohľadu nie je nad čím váhať. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Časť iPadu Pro unikla na internet!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -