Ak chcete nový iPhone za rozumnú cenu a nepotrpíte si na prémiových funkciách, ktoré aj tak väčšina používateľov nedokáže využiť v praxi, máme pre vás skvelú správu. Vydarený iPhone 15 so 6,1″ OLED displejom si teraz môžete kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Toto zariadenie má špičkový hardvér a slúžiť vám bude roky.

iPhone 15 dostal kvalitnú obrazovku s vysokým rozlíšením a šikovným Dynamic Islandom či ochranou Ceramic Shield. Jeho telo je hliníkové, zadná časť sklenená a spĺňa aj certifikáciu IP68, vďaka čomu mu neublíži voda / prach. Oveľa dôležitejšie je, ale to, čo sa skrýva vo vnútri. Apple tu použil čip A16 Bionic vyrábaný 4 nm procesom, ktorý má 6-jadrové CPU, 5-jadrové GPU a 6 GB RAM. V praxi vám ponúkne najnovšie aktualizácie iOS po dobu mnohých rokov a nezaskočí ho žiadna aplikácia, náročný proces či hra.

Tým sa pomaly, ale isto dostávame ku cene, ktorá je pri iPhone 15 momentálne veľmi priaznivá. Pôvodne ho spoločnosť Apple predávala za 949 €, avšak dnes je situácia iná. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 712 €, vďaka čomu veľmi príjemne ušetríte.

iPhone 15
Zdroj: YouTube / Parikv99 / sree vighnesh (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Zariadenie dostalo USB-C a tiež veľký akumulátor s dlhou výdržou batérie. Podporuje aj MagSafe či bezdrôtové nabíjanie a samozrejmosťou je aj fantastický fotoaparát. Hlavný snímač má rozlíšenie až 48 Mpx, špičkovú stabilizáciu Sensor-Shift či portrétny alebo nočný režim. iPhone 15 tiež natočí 4K video vo vysokej kvalite, pričom môžete využiť filmový, akčný, spomalený alebo časozberný režim. Je to len na vás. Samozrejmosťou je aj druhý ultraširokouhlý fotoaparát s 12 Mpx rozlíšením či 2x optický zoom.

Ako to teda zhrnúť pár vetami? iPhone 15 je presne ten typ zariadenia, ktorý má mimoriadne dobrú technologickú výbavu a svojimi schopnosťami bude vyhovovať drvivej väčšine spotrebiteľov. Nie je to najlepší smartfón sveta, ale to od neho ani nikto neočakáva. Aj vďaka tomu ide o „miláčika publika“, ktorý je medzi Slovákmi veľmi populárny. Presne preto neváhajte a kúpte si ho po kliknutí na tento odkaz len za 712 €. Toto zariadenie sa momentálne mimoriadne oplatí a vy jeho nákup nebudete ľutovať ani minútu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Aké alternatívy budú keď Apple odstráni tlačítko "Home Button?"
Môže ťa zaujímať
- Reklama -