Apple minulý rok predviedlo vrchol minimalizmu, kedy sa už mohlo zdať, že to trochu preháňa. Balenie na iPhone 6 vyzeralo pomerne nudne, nakoľko na ňom  nebola žiadna potlač a jediné, podľa čoho sme mohli zistiť, aké zariadenie je v krabičke bol nápis na boku a vypuklá časť na prednej strane. V spoločnosti si ale asi niekto uvedomil, že niečo podobné jednoducho nevyzerá dobre, a tak vylepšil celé balenie. Pozri sa naň!

Nové balenie

Minulý rok sa zdalo, že Applu došla farba v tlačiarni. iPhone, ktorý vyliezol na predajné pulty nemal okrem nápisov takmer žiaden print. Tento rok to bolo podstatne lepšie a Apple sa vrátil k starej dobrej fotke na prednej strane krabice. Neostal ale len pri novom modeli iPhone 6S, ale upravil aj balenie pri iPhone 6 a 6 Plus. Pozri sa naň!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here