iPhone 6 ponúkol svetu naozaj vynikajúci fotoaparát, ktorý umožňuje majiteľom natáčať video v rozlíšení FullHD a v prípade, že majiteľ vlastní verziu 6 Plus, získa aj optickú stabilizáciu obrazu. Jednoducho, nové iPhony sú kvalitou opäť o nejaký krôčik pred tými predošlými a my vám ukážeme, že si na dovolenku už nikdy nebudete musieť brať ťažkú techniku ale postačí vám váš smartfón! 

Kamera, Fotoaparát, Smartfón + tablet

Nové iPhony sú neuveriteľne všestranné zariadenia, minimálne pokiaľ sa pozrieme na väčšiu verziu Plus, ktorá môže v pokoji nahradiť aj váš iPad. Skrátka Apple sa opäť podarilo vytvoriť niečo, čo ľudia milujú. Fotograf Austin Mann sa rozhodol, že pocestuje na jeden „foto-týždeň“ na nádherné miesto zvané Island a so sebou si zoberie ako najnovšie Cupertínske smartfóny, tak aj ich minuloročnú generáciu 5S a celý výlet natočí práve na objektívy týchto smartfónov. Vďaka tomuto videu sa mu podarilo natočiť naozaj vydarené zábery, ktoré si môže večer pustiť na svojej televízii. Podarilo sa mu predovšetkým dokázať, že nové iPhony sa dajú využiť naozaj na všetko a pokiaľ ste fotograf a nemáte po ruke svoju profesionálnu techniku, bez problémov vám postačí aj váš smartfón. Niektoré zábery vyzerajú úplne profesionálne, dokonca by ste možno ani nepovedali, že boli zachytené pomocou iPhonu, čo poviete? 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.